FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ ÖZELLİKLERİ

Filli boya expert taşyünü , levhalarda düşük ısı iletkenlik katsayısı ile yüksek ısı yalıtımı ,sağlar.  Yüksek ses yutma performansıyla ses yalıtımı sağlar.  A1 (yanmaz) malzeme sınıfı ile yangın yalıtımı sağlamaktadır. Şantiyelerin aranan markası olup hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sunar.  Filli boya expert taşyünü ile konforlu ve sağlıklı yaşam alanlarına kavuşursunuz.

NEDEN FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ?

Doğru levha kalınlığı ve sahip olduğu standartların üzerinde mekanik dirençleri sayesinde bina ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sunar. TS EN 13162 Taşyünü Ürün ve TS EN 13500 Taşyünü Sistem Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Gerek dünya standartlarındaki üretim teknolojisi, gerekse kullanılan doğal hammadde içeriği ile ekolojik ve çevre dostudur. Tozuma yapmaz. Özel lifli yapısı sayesinde mükemmel ses yalıtımı sağlar. İdeal levha ölçüleri ile daha hafiftir. Daha kolay ve daha hızlı uygulama imkanı sağlar bir o kadar da ekonomiktir.

 

  • ISI YALITIMINA UYGUN ÜRÜN ; Özel dizayn kupola fırını ve yeni nesil spinner tasarımı kullanılır.   Üretimde en ideal lif boyu ve bağlayıcı dağılımı bulunmaktadır.

 

  • EXTRA UZUN ÜRETİM HATTI ; Standart üretim hatlarına göre %50 daha uzundur. ( 36 metre). Kürleme fırını ile üstün ve standartlara tam uyumlu ürün performans sunar.

 

  • WET-SPOT TESPİT YÖNTEMİ ; Uygulama sonrası cephelerde kahverengi leke oluşturma potansiyeli olan ürünlerin üretim aşamasında tespit edilmektedir.

 

  • STATE OF ART OTOMASYON TEKNOLOJİSİ ; Üretimde tam otomasyon ve proses hakimiyeti ile ürün kalitesinin stabil ve sürekli olmasıdır.

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ LEVHA ÇEŞİTLERİ

 

Filli boya expert taşyünü levhalar , geniş ürün gamı ile binanızın tüm ısı, ses ve yangın yalıtım ihtiyacına uygun çözümler sunar.

      1.EXPERT PW50 TAŞYÜNÜ ARA BÖLME LEVHASI

Taşıyıcı olmayan her türlü ara bölme duvarlarda ısı , ses ve yangın yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılan hafif taşyünü levhalardır. Yüksek yutum değeri ile üstün ses yalıtımı sağlar fakat direk ses yalıtım malzemesi değildir. Sonuç olarak ses yutma özelliğinden dolayı da talep edilmektedir. 60*100 boyutlarında üretilen Filli boya expert taşyünü levhaları 0,85-1 ses yutum değerine sahiptir. Komşu duvarları, merdiven ve asansör boşlukları, oteller ve eğitim salonlarında güvenle kullanılır. Bununla beraber yangın dayanımı da sağlanmış olur.

      2.EXPERT RF150 TAŞYÜNÜ TERAS ÇATI LEVHASI

Her türlü çatı tipinde , su yalıtımının altında , ısı ,ses, yangın ve nem yalıtımı sağlamak amacı ile kullanılır. Yüzeyi kaplamasız , yüksek basma dayanımına sahip taşyünü levhalardır. Özellikle yağmur sesi gibi dış kaynaklı etkilere karşı yüksek ses yutuculuğuna sahiptir.  Ayrıca  yangın dayanımı ile güvenli teras ve çatılar elde edersiniz. 60*100 cm levha ölçüleri ile ortalama %20 daha düşük paket ağırlığı ve taşıma kolaylığı sağlanır. Böylelikle işçilikten tasarruf elde edilmiş olur.

      3.EXPERT VF80 TAŞYÜNÜ GİYDİRME CEPHE LEVHASI

Alüminyum , cam, granit vb. mekanik giydirme cephe kaplamaları altında ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlar.  Ayrıca nefes alan cepheler elde etmiş olursunuz. Her türlü giydirme cephe uygulamalarında kullanılmasıyla beraber kamu binaları , konutlar ve otellerde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

      4. FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ ISI YALITIM SİSTEM LEVHALARI

Filli boya expert taşyünü dış cephe ısı yalıtım sistemi ile bütünleşir , bununla birlikte  yüksek ısı yalıtım performansı sunar.   Mükemmel  teknik özelliklere sahip , dış cephelerde üstün ısı , ses ve de yangın yalıtımı sağlayan levhalardır. Düşük ısı iletkenlik katsayısı (0,035 ) ile yüksek performanslı ısı yalıtımı sağlar.  Expert ısı yalıtım taşyünü levhaları hem ekonomik hem de uzun ömürlüdür.  Premium ,LD125 ve HD150 olarak 3 çeşidi bulunan levhalar TS EN 13500 ısı yalıtım sistem standardına uygun üretilmektedir.

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ

İhtiyaca uygun toptan  filli boya expert taşyünü fiyatlarımız için ;

https://www.sayhangrup.com/tasyunu-levha-fiyatlari/

Paket sistem taşyünü fiyatlarımız için ;

https://www.sayhangrup.com/5-cm-tasyunu-fiyatlari/

Uygulama dahil fiyatlarımız için lütfen ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüze   kaliteli, ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunarız.  Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz çünkü tecrübelerimiz ışığında elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda emin olun binanıza Mantolama yaptırmak için aradığınız Isı yalıtım firmasının biz olduğumuza kanaat getireceğinizi düşünüyoruz. Çünkü Mantolama işlemleri sırasında “kendi binamızın mantolamasını yapıyormuş gibi” düsturuyla hareket ederek, en kaliteli mantolama ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

 

GÜNCEL DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI
DALMAÇYALI DOUBLE CARBON MANTOLAMA FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir