5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

5cm taşyünü fiyatları marka ve yoğunluğa göre değiştiğinden dolayı en iyi markaların sadece 5cm taşyünü fiyatlarını bu yazımızda güncel olarak bulabilirsiniz.

EN İYİ MARKALARIN 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

  • DALMAÇYALI SW035  5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI 

• Düşük ısı iletkenlik değeri(λD = 0,035W/mK) ile rakip taşyünlerine göre %10 daha fazla ısı yalıtım performansı sunar.

• Özel lifli yapısı sayesinde mükemmel ses yalıtımı sağlar.

• A1 yangına tepki sınıfı ile yönetmeliklere uygundur ve tüm cephelerde kullanılır.

• İdeal levha ölçüleri ile daha hafif, daha kolay ve daha hızlı uygulama imkanı sağlar.

• Doğru levha kalınlığı ve sahip olduğu standartların üzerinde mekanik dirençleri ile bina ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sunar.

• Gerek dünya standartlarındaki üretim teknolojisi, gerekse kullanılan doğal hammadde içeriği ile ekolojik ve çevre dostudur. Tozuma yapmaz.

TS EN 13162 Taşyünü Ürün ve TS EN 13500 Taşyünü Sistem Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

DALMAÇYALI 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

            5cm taşyünü fiyatları
                                                                                                                                                        Dalmaçyalı taşyünü mantolama paket sistem fiyatı 62,83 tl / m2 dir. Kdv dahil değildir. İstanbul içi ya da 1. Bölge için geçerli fiyattır. Nakliye dahildir. Tablodaki sarfiyatlar için geçerlidir.Tır bazlı siparişler için geçerlidir. 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve diğer iller için geçerli fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın.

 

  • EXPERT PREMİUM 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

EXPERT 5 CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

        EXPERT 5 CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

Filli boya expert Premium 5cm taşyünü mantolama paket sistem fiyatımız 52,93 tl / m2 dir. Kdv dahil değildir. İstanbul içi ya da 1. Bölge için geçerli fiyattır. Nakliye dahildir. Tablodaki sarfiyatlar için geçerlidir. Tır bazlı siparişler için geçerlidir. 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve diğer iller için geçerli fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın.

 

  • FAWORİ  TR7.5   5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

FAWORİ 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

      FAWORİ 5 CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

 

 

 

 

 

Fawori TR7.5   5 cm taşyünü mantolama paket sistem fiyatımız 48,36 tl / m2 dir. Kdv dahil değildir. İstanbul içi ya da 1. Bölge için geçerli fiyattır. Nakliye dahildir. Tablodaki sarfiyatlar için geçerlidir. Tır bazlı siparişler için geçerlidir. 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve diğer iller için geçerli fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın.

 

  • FAWORİ T125 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

FAWORİ T125 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

       FAWORİ 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

 

 

 

 

 

Fawori TR125   5 cm taşyünü mantolama paket sistem fiyatımız    53,15 tl / m2 dir. Kdv dahil değildir. İstanbul içi ya da 1. Bölge için geçerli fiyattır. Nakliye dahildir. Tablodaki sarfiyatlar için geçerlidir.Tır bazlı siparişler için geçerlidir. 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve diğer iller için geçerli fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın.

 

  • FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ LD 125 5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

 

expert 5cm taşyünü fiyatları

        expert 5cm taşyünü fiyatları

 

Expert LD125   5 cm taşyünü mantolama paket sistem fiyatımız 57,40 tl / m2 dir. Kdv dahil değildir. İstanbul içi ya da 1. Bölge için geçerli fiyattır. Nakliye dahildir. Tablodaki sarfiyatlar için geçerlidir.Tır bazlı siparişler için geçerlidir. 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve diğer iller için geçerli fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın.

 

5cm taşyünü mantolama fiyatlarını uygulama hariç satın alabileceğiniz gibi uygulama dahil anahtar teslim fiyat alabilirsiniz. Diğer yalıtım malzeme ve fiyatları hakkındaki bilgi ve fiyat almak için lütfen tıklayınız.

https://www.sayhangrup.com/mantolama-paket-sistem-fiyatlari/

 

Dış cephe kaplama çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.sayhangrup.com/dis-cephe-kaplama-fiyatlari/

 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüzü incelediğinizde müşterilerimize ne derecede kaliteli, ekonomik ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunduğumuzu görebilirsiniz. Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.

 

 

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz. Tecrübelerimiz ışığında elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda emin olun binanıza Mantolama yaptırmak için aradığınız Isı yalıtım firmasının biz olduğumuza kanaat getireceğinizi düşünüyoruz. Çünkü Mantolama işlemleri sırasında “kendi binamızın mantolamasını yapıyormuş gibi” hareket ederek, en kaliteli mantolama ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

 

 

 

POLİSAN TAŞYÜNÜ FİYATLARI
FAWORİ TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI

1 Yorum

  • […] Taşyünü mantolama paket sistem olarak ta fiyatlarımızı bize sormadan karar vermeyiniz. Güncel paket sistem taşyünü mantolama fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen tıklayınız. […]

    Taşyünü levha fiyatları - İSTANBUL / SAYHAN GRUP,
  • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir