Polisan Mantolama Fiyatları

Polisan Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Polisan dış cephe  mantolama fiyatları malzeme, bina özellikleri, metre kare (m2) ve yapılacak olan uygulamaya göre değişmektedir. Firmamız ayrıca Filli Boya markalarının yetkili fabrika bayisi olduğundan fiyatlarımız diğer firmalara göre daha ucuzdur.

Polisan firmasının mantolama ürünleri hakkında net bir fiyat almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0 (216) 417 88 03 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.

Polisan Dış Cephe Mantolama Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Yönetmeliklere uygun olarak yapılacak Exelans enerji Isı Yalıtımı ile;

– Konutunuzdaki ısınma ve soğutma harcamalarınızda %50-%60 civarında tasarruf etmenizi sağlar,
– Dış cephede uygulanan ısı yalıtımı ile ısı köprülerinin oluşmasını engellemiş olursunuz. Böylece yoğuşma kaynaklı küf ve rutubet bir daha oluşmayacaktr.
– Yakıt sarfiyatlarının azalmasından dolayı, sera gazının salınımının düşecektir. Bu şekilde küresel ısınmanın önlenmesine katkı sağlamaktadır.
– Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığının azaltılmasında katkı sağlar,
– Taşıyıcı sistem ( kolon, kiriş, perde duvar ) içindeki yoğuşmayı önleyerek, binamızın ömrünün uzamasını sağlar.
– Konutumuzun içinde dengeli oda sıcaklıklarının oluşturularak, konforlu yaşam alanlarının oluşmasını sağlar,
– Bina dış kabuğunun aşırı sıcak/soğuk farklılıkları azalacaktır. Bina, yağış, don gibi atmosferik şartlardan korunmuş olacaktır. Oluşabilecek onarım masrafların önüne geçilmesine yardımcı olur.

Polisan ısı yalıtım malzeme fiyatları için tıklayınız.

BİZ KİMİZ ?

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul ‘da başlamıştır. Firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atmıştır. Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında ise Sayhan Grup Ltd. Şti. ünvanını almış ve 2019 yılında da Dalmaçyalı Mantolama markasını kurarak hizmetlerine devam etmektedir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye mantolama hizmeti vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, FaworiPolisan ve Filli Boya markalarının da yetkili fabrika bayisidir. Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde  görüşmelerimizi  devam ettiririz. Çünkü biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyat, kaliteli işçilik ve tecrübeli bir kadro ile güven telkin edeceğinmizi düşünmekteyiz.

Unutmayın, İstanbul ‘da bir çok ısı yalıtım üzerine dış cephe mantolama , dış cephe kaplama firmaları varken çalışacağınız firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.

Google Etiketlerimiz

Dış Cephe MantolamaDış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl YapılırMantolamanın Faydaları NelerdirMantolama ZorunluluğuMantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama Fiyatları

Fawori Mantolama Fiyatları
Filli Boya Mantolama Fiyatları

3 Yorum

  • […] Çeşitleri, Mantolama Firmaları, Mantolama Fiyatları, Küçükyalı Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

    FAWORİ OPTİMİX MANTOLAMA FİYATLARI / SAYHAN GRUP,
  • […] Çeşitleri, Mantolama Firmaları, Mantolama Fiyatları, Küçükyalı Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

    GÜNCEL TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI 2019,
  • […] Çeşitleri, Mantolama Firmaları, Mantolama Fiyatları, Küçükyalı Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

    ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI 2020 / İSTANBUL,
  • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir