Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Dış cephe kaplama fiyatları kaplamanın cinsine , projenin detaylarına ve bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda dış cephe kaplama fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

DIŞ CEPHE KAPLAMA FİYATLARI NE KADAR?

Dış cephe kaplama çeşitleri başlıca ;

 • Dış cephe mantolama
 • Kompozit kaplama
 • Siding kaplama
 • Taş kaplama
 • Prekast cephe kaplama  dan oluşmaktadır.

Tüm dış cephe kaplamaları binaların dış cephesinde hem estetik hem de izolasyon sağlaması için yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı yapılarda farklı ihtiyaçlara çözüm olarak geliştirilen dış cephe kaplamaları fiyatları ile de birbirinden ayrılmaktadır. Son yıllarda en çok tercih edilen dış cephe kaplama çeşitlerinden klasik mantolama, hem fiyat hem de fonksiyon avantajı ile diğerlerinden önce gelmektedir. Dış cephe kaplama fiyatları binanın mimarisine kullanılacak dış cephe kaplama çeşidine göre değişmektedir. Binalarda kullanılan enerjinin yaklaşık %80 i binamızı ısıtmak ve soğutmak için tüketildiğini düşündüğümüzde binamızın yalıtım ihtiyacı ön plana çıkmaktadır. Dış cephe kaplama çeşitleri içinde yalıtım performansı ve dış cephe kaplama fiyatları optimum seviyede olan kaplama çeşitleri en çok tercih edilen dış cephe kaplama çeşididir.Dış cephe kaplama fiyatları

Dış cephe kaplama fiyatları kaplamanın markasına , yalıtım levhasının cinsine ( taşyünü ,eps ,xps ) ve de son kat alternatif seçimine( mineral ve silikon esaslı kaplama alternatifleri)  göre değişmektedir.

KAPLAMA FİYATLARI VE ÇEŞİTLERİ

En çok rağbet gören dış cephe kaplama fiyatları ve çeşitleri aşağıdaki gibidir.

 1. Filli boya Dalmaçyalı eps sistem ;  4 cm levha ile paket sistem 47,53 tl / m2 ( uygulama hariç )
 2. Filli boya expert eps sistem ; 4cm levha ile paket sistem 43,15 tl / m2 ( uygulama hariç )
 3. Fawori optimix eps sistem ; 4cm levha ile paket sistem 36,66 tl / m2 ( uygulama hariç )
 4. Polisan Exelans bio sistem ; 4 cm levha ile paket sistem 33,85 tl / m2 ( boya ve uygulama hariç )
 5. Polisan exelans enerji xps sistem ; 4 cm levha ile paket sistem 47,79 tl / m2  ( boya ve uygulama hariç)
 6. Fawori Tr 7,5 taşyünü sistem  ; 4cm levha ile paket sistem 47,16 tl / m2 ( uygulama hariç ,tır bazlı alım için)

Dış cephe kaplama fiyatları hesaplanırken İstanbul içi nakliye dahil olarak hesaplanmıştır. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Tır bazlı alım şartları geçerlidir. 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer iller için fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

Mimarlara, Uygulama Uzmanlarına ve Site Yönetimlerine, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik yetkinliğimiz ile kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Dış cephe kaplama (mantolama) ürünleri hakkında net bir fiyat almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0 (216) 417 88 03 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüzü incelediğinizde müşterilerimize ne derecede kaliteli, ekonomik ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunduğumuzu görebilirsiniz. Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz. Tecrübelerimiz ışığında elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda emin olun binanıza Mantolama yaptırmak için aradığınız Isı yalıtım firmasının biz olduğumuza kanaat getireceğinizi düşünüyoruz. Çünkü Mantolama işlemleri sırasında “kendi binamızın mantolamasını yapıyormuş gibi” düsturuyla hareket ederek, en kaliteli mantolama ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

 

En İyi Mantolama Firmaları / Şirketleri
İstanbul Anadolu Yakası Mantolama Firmaları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir