capatect dalmaçyalı mantolama fiyatları

Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları

Capatect Dalmaçyalı mantolama fiyatları malzeme, bina özellikleri, metre kare (m2) ve yapılacak olan uygulamaya göre değişmektedir. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı firmasının yetkili fabrika bayisi olduğundan fiyatlarımız diğer firmalara göre daha ucuzdur.

Capatect dalmaçyalı firmasının mantolama ürünleri hakkında net bir fiyat almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0 (216) 417 88 03 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.

Capatect dalmaçyalı mantolama fiyatları sistemi ile eskimiş, yıpranmış ve solgun binalarınızın yüzü yenilenir. Benzersiz elastik tuğla alternatifleri, son kat kaplama, boya seçenekleri ve sınırsız mimari çözümlerimizle binalarınız güzelleşir ve değer kazanır. İhtiyaçları karşılayabilecek  bir mantolama uygulamasında teknik detaylar çok büyük önem arz etmektedir.

Bodrumdan çatı katına kadar tüm alanlar için Filli Boya Capatect Dalmaçyalı ısı yalıtım sisteminde, uzun yıllar araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile geliştirilmiş çözümler ve birbiri ile kusursuz uyumlu ısı yalıtım malzemeleri bulunmaktadır. Mantolama sistemi üretiminde olduğu gibi uygulamasında da bilgi, deneyim ve dikkat gerekir. Önemsiz gibi görünen küçük uygulama hataları bile yalıtımın verimini ve sistemin ömrünü azaltabilir.

Filli Boya, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı mesleki eğitim merkezleri ile iş birliği yaparak 10.000 den fazla uygulamacıya yalıtım kursları düzenlenmiştir.

Bu program, Almanya’da eğitim görmüş  Filli Boya ve Caparol uzmanları kontrolünde, her yıl kapsamı genişletilerek devam etmektedir. Program kapsamında 2013 yılından itibaren yapılan eğitimlerde başarılı olan adaylara yapı yalıtımı alanında 2017 yılına kadar geçerli olacak ustalık belgesi verilmektedir.

Kaynak : filliboya.com.tr

Capatect Dalmaçyalı Mantolama M2 Fiyatları

Capatect dalmaçyalı mantolama m2 fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 417 88 03 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayacak  ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.

Dalmaçyalı mantolama malzeme fiyatları için tıklayınız.

BİZ KİMİZ ?

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe – Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında ise Sayhan Grup Ltd. Şti. ünvanını almış ve 2019 yılında da Dalmaçyalı Mantolama markasını kurarak hizmetlerine devam etmektedir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye mantolama hizmeti vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, FaworiPolisan ve Filli Boya markalarının da yetkili fabrika bayisidir. Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi gerek tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde yoğun görüşmelerimizi iş bitiminin sonrasında da devam ettiririz. Çünki biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar ve verdiğimiz garantiyi bitirene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Unutmayın, İstanbul ‘da bir çok ısı yalıtım üzerine dış cephe mantolama , dış cephe kaplama firmaları varken çalışacağınız firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.

Google Etiketlerimiz

Dış Cephe MantolamaDış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl YapılırMantolamanın Faydaları NelerdirMantolama ZorunluluğuMantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama Fiyatları

Mantolama Çeşitleri Nelerdir
Mantolama Firmaları

11 Yorum

 • […] Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

  Mantolama Zorunluluğu - Dalmaçyali Mantolama,
 • SANCAKTEPE İST. DA 2017 YILINDA ALDIĞIM DUBLEKS DAİREMİN MUHTELİF YERLERİNDEN YAĞMIR SUYU AKIYOR. ÇATI KATTA Kİ ODALARIMIZ DA YAZIN HAYLİ SICAK OLUYOR.BEN BİNADA YÖNETİCİYİM. KARAR DEFTERİNE ÇATI TAMİRİNİ YAZDIK.ÇATIMIZA ISI GEÇIRMEYEN MONTALAMA VE 20.M2 CİVARI TERAS TA ELDEN GEÇECEK. BİNAMIZ 4.5 YAŞINDA BEN İLK EL OLARAK 2017. MAYIS AYINDA ALDIM. NASIL OLUR NE OLUR GÖRÜP BAKMANIZ MÜMKÜNMÜDÜR. SELAMLAR.

  RİFAT YÖNDEM,
  • Rıfat bey merhaba,
   Özelden dönüş yapılmıştır. Bilginize..

   admin,
 • […] Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

  Filli Boya Expert Mantolama Fiyatları 2020 | İstanbul - Sayhan Grup,
 • […] Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

  GÜNCEL MANTOLAMA FİYATLARI / SAYHAN GRUP,
 • Merhaba 5cm (150) taş yünü mantolama sistemi bütün malzemelerinin metrekare fiyatı 45,65TL artı KDV vermişsiniz. Bu fiyat 25.02.2021 tarihine kadar geçerli demişsiniz. Doğru mudur.

  Kubilay Biçakçı,
  • MERHABA,
   Özelden dönüş yapılmıştır.Bilginize…

   admin,
 • […] Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

  ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI 2020 / İSTANBUL,
 • […] Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama […]

  Dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları | Yetkili bayi | SAYHAN GRUP 2020,
 • Bağlarbaşı mahallesi 12 dairelik binamızı montalama yaptırmak istiyoruz keşif için yardımcı olurmusunuz

  Uğur Ekşioğlu,
  • Uğur bey merhaba,
   Özelden dönüş yapılmıştır.

   admin,
 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir