Sayhan Grup

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ HATTI: 0 (216) 417 88 03

Adres: Küçükyalı Mah. Cami Sk. 6/F Maltepe / İSTANBUL

E-Posta: info@sayhangrup.com

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında ise Sayhan Grup Ltd. Şti. ünvanını almış ve 2019 yılında da Dalmaçyalı Mantolama markasını kurarak yoluna devam etmektedir.

Sayhan Grup dinamik uzman kadrosu ile gerek standart, gerekse proje bazlı talebe uygun çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürdürmek için üstün performans ile çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ 

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Sayhan Grup Mantolama standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Sayhan Grup, Mantolama amacı ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir.

ÖNCE GÜVENLİK

  • Yeni dönemde yeni kurumsal kimliğimiz, emniyetli iskelemiz ve iş güvenliği uzmanlarımızla fark yaratıyoruz.
  • SGK ve Özel Sigorta ile Tam Güvence
  • Avrupa Standartlarında Tam Güvenlikli İskele ile İçiniz Rahat Olsun.