Polisan Mantolama Fiyatları

POLİSAN TAŞYÜNÜ FİYATLARI

POLİSAN EXELANS ENERJİ TAŞYÜNÜ FİYATLARI

Polisan taşyünü fiyatları levhanın kalınlığına ve yoğunluğuna göre değişmektedir. Eski ve yeni binalarda başta ısı ve yangın olmak üzere ses yalıtımını arttırma ihtiyacı olan yerlerde kullanılır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

A1 yanmaz sınıfındadır. Uygulandığı binalarda mükemmel yangın dayanımı sağlar. Elyaf yapısı sayesinde ses yalıtımında da kullanılmaktadır. Esnek yapıda olmakla beraber   40 kg/m³ – 50 kg/m³ – 70 kg/m³- 100 kg/m³ – 120 kg/m³ – 130 kg/m³ – 150 kg/m³ yoğunluklarında üretilmektedir. Buhar difüzyon direnci 1 olup , ısı iletkenlik katsayısı  0,036 – 0,040 W/mK dır. Yüksek ayrılma dayanımı sayesinde doğru polisan taşyünü fiyatlarıuygulandığında bina ömrü kadar yalıtım görevini sürdürür. Kolay uygulanır, kolay taşınır ve tamamen çevre dostudur.

POLİSAN EXELANS TAŞYÜNÜ FİYATLARI

Polisan exelans 5 cm taşyünü paket sistem fiyatımız ; 54,50 tl /m² dir. 

Polisan exelans 4 cm taşyünü paket sistem fiyatımız ; 47,29 tl /m² dir. 

Polisan exelans 3 cm taşyünü paket sistem fiyatımız ; 40,50 tl /m² dir. 

İstanbul içi nakliye dahil olarak verilmiştir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. 1000 m² ve üzeri için geçerlidir. 150 dans. yoğunluktadır. Paket sistem fiyatı olup boya dahil edilmemiştir. 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Polisan taşyünü fiyatları levhanın yoğunluğuna göre değişmektedir. 120 dans. paket sistem fiyatlarımız işe aşağıdaki gibidir.

Polisan exelans  5cm taşyünü paket sistem fiyatımız ; 48,05 tl / m² dir.

Polisan exelans  6cm taşyünü paket sistem fiyatımız ; 53,56 tl / m² dir.

Polisan exelans  7cm taşyünü paket sistem fiyatımız ; 59,47 tl / m² dir.

İstanbul içi nakliye dahil olarak verilmiştir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. 1000 m² ve üzeri için geçerlidir. 120 dans. yoğunluktadır. Paket sistem fiyatı olup boya dahil edilmemiştir. 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Polisan taşyünü fiyatları aşağıdaki kalem ve sarfiyatlarla belirlenmiştir.

EXELANS ENERJİ  TAŞYÜNÜ                                   SİSTEM Sarfiyat (m2)Birim
Exelans Enerji TAŞYÜNÜ HS1,00m2/m2
Exelans Enerji Donatı Filesi
160 gr/m2
1,10m2/m2
Exelans Enerji Çelik Çivili Taşyünü Dübeli
( 11,5  cm / 13,5 cm / 15,5 cm )
6,00adet/m2
Exelans Enerji PVC  Fileli Köşe Profili
8 * 8 cm 110 gr
0,25m/m2
Exelans Enerji Yapıştırma Harcı4,00kg/m2
Exelans Enerji  Elyaflı Yalıtım Sıvası5,00kg/m2
Exelans Enerji Dekoratif Kaplama 2 mm2,50kg/m2
POLİSAN TAŞYÜNÜ FİYATLARI

Polisan taşyünü mantolama fiyatlarını dilerseniz  uzman kadromuzla uygulamalı olarak talep edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ödeme seçeneklerimizle ömür boyu sürecek konforu taksit taksit ödersiniz. Siz de bu yatırımdan hemen yararlanmak için lütfen bize ulaşın. 

Taşyünü haricinde eps mantolama fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız;   https://www.sayhangrup.com/guncel-mantolama-fiyatlari/

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye mantolama hizmeti vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, FaworiPolisan ve Filli Boya markalarının da yetkili fabrika bayisidir. Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi gerek tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde yoğun görüşmelerimizi iş bitiminin sonrasında da devam ettiririz. Çünkü biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar ve verdiğimiz garantiyi bitirene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüzü incelediğinizde müşterilerimize ne derecede kaliteli, ekonomik ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunduğumuzu görebilirsiniz. Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.

Unutmayın, İstanbul ‘da bir çok ısı yalıtım üzerine dış cephe mantolama , dış cephe kaplama firmaları varken çalışacağınız firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Muhtemel işbirliğimiz dolayısıyla şimdiden memnuniyetimizi bildirir, referanslarımız arasında sizleri de görmekten büyük sevinç duyarız…

XPS MANTOLAMA FİYATLARI
5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir