Taşyünü ısı yalıtımı

TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİRMALARI | FİYATLARI

Taşyünü mantolama sistemi, mantolama firmalarının vazgeçilmez parçasıdır. Taşyünü mantolama sistemleri , fiyatları ekonomik olduğu kadar amortisman süresi de kısadır.İnorganik yapısı sayesinde antibakteriyel ve aynı zamanda çevre dostudur.Yangın dayanımı (A1 sınıfı)  sayesinde yapıların vazgeçilmez unsurudur. Ses yalıtımı özelliği ile de taşyünü mantolamaya rağbet artmaktadır.

    TAŞYÜNÜ FİYATLARI

Taşyünü fiyatları markalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bir başka fiyat kriteri ise taşyünü mantolamanın nerede kullanılacağıdır.Yangın dayanımı sayesinde yapıların vazgeçilmez unsurudur. 40 dans.ile 150 dans.arası yoğunlukta üretilen taşyünü mantolama levhalarının fiyatları çeşitli markalara ve levhaların kalınlıklarına göre değişmektedir.Çeşitli yoğunluklarda üretilen taşyünü, dış cephe yalıtımı,çatı yalıtımı ve boru yalıtımı için de kullanılmaktadır. Taş yünü seçiminde göz önünde bulundurulması gereken en önemli özelliklerden biri ise bölgenin iklim ve coğrafi özellikleridir. Eps karbonlu  levha yerine taş yünü levha tercih edilecekse, 1 cm daha kalın taş yünü kullanılmalıdır. Isı yalıtım  yönetmeliğine göre Eps ile mantolama yapılacak binalarda, pencere etraflarına yangın bariyeri olarak yine taş yünü mantolama kullanılmalıdır.Yangın yönetmeliğine göre 28.5 metre den sonra ya da 10 kattan yüksek binalarda taş yünü mantolama kullanılmalıdır. Güncel taşyünü mantolama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

taşyünü levha

 

     TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİRMALARI

Firmamız , dış cephe ısı yalıtımı (mantolama) konusunda uzman olduğu gibi Capatect taşyünü,Fawori taşyünü ve Polisan Exelans Taşyünü markalarının da fabrika bayisidir. Siz de taşyünü güncel fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

      BİZ KİMİZ ?

Sayhan GrupDış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında ise Sayhan Grup Ltd. Şti. ünvanını almış ve 2019 yılında da Dalmaçyalı Mantolama markasını kurarak yoluna devam etmektedir.

GÜNCEL TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI
FİLLİ BOYA MANTOLAMA | Filli Boya Bayisi - SAYHAN GRUP

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir