DALMAÇYALI DOUBLE CARBON MANTOLAMA FİYATLARI

Dalmaçyalı double carbon mantolama fiyatları şimdi çok cazip ödeme kolaylığı ile Türkiye’nin her yerine sevk edilmektedir. Dalmaçyalı double carbon mantolama sistemleri ile binalar zırh gibi korunuyor.

DALMAÇYALI DOUBLE CARBON ÖZELLİKLERİ 

• Double karbon oranı ile standart beyaz EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %30 daha iyi performansa sahiptir. Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,031 W/mK’dir.
• Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir (µ=20-40). Yüksek nefes alma performansına sahiptir.
• Yapı fiziğine uyumlu esnekliğe sahiptir. Genleşme, büzülme ve duvarların çalışmasından kaynaklanan sıva, boya ve kaplama çatlaklarının oluşmasını önler.
• Üretimden sonra standartlara uygun olarak dinlendirilerek mükemmel boyut dengesine ulaşır, zamanla gönyeden sapma olmaz. Isı yalıtım sistem ve ürün standartlarına tam uyumludur.
• Suya karşı yüksek dirençli yapısı ile ısı yalıtım performansını ilk günkü seviyesinde korur.

DALMAÇYALI DOUBLE CARBON MANTOLAMA FİYATLARI

Üstün performansa sahip dalmaçyalı double carbon mantolama fiyatları 5 cm olarak ve aşağıdaki sarfiyatlara göre hesaplanmıştır.

                     

       59,62 tl / m²

 

Dalmaçyalı double carbon mantolama fiyatları kdv hariç olarak ve peşin hesaplanmıştır. Taksitli satış koşullarımız için lütfen satış temsilciniz ile iletişime geçiniz. Tır bazlı alım  koşulları geçerlidir. İstanbul içi nakliyesi dahildir. Fiyatlarımız  25 / 07 / 2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve illerin fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşın. Dalmaçyalı ideal carbon mantolama fiyatları ve diğer marka mantolama fiyatları için lütfen tıklayınız.

Dalmaçyalı double carbon ısı yalıtım levha farkı ile yüksek yalıtım dalmaçyalı double carbon mantolama fiyatlarıperformansı elde edersiniz. Dalmaçyalı carbonpower ısı yalıtım sistem yapıştırıcısı ile 100 kPa yüksek tutunma kuvveti sağlar. Ayrıca 10 metreye kadar dübelsiz uygulama imkanı sunar. Böylece zamandan ve işçilikten tasarruf elde edilmiş olur. Dalmaçyalı carbonmax ısı yalıtım sistem sıvası ve carbonfine kaplama ile 5 kata kadar daha yüksek darbe dayanımı sağlanır. 

Dalmaçyalı double carbon mantolama fiyatları uygulama hariç olarak verildiği gibi dilerseniz uzman kadromuz ile uygulama dahil olarak ta fiyat alabilirsiniz. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için lütfen bize ulaşın.

 

BİZ KİMİZ?

Her zaman uygun fiyat ve kaliteli uygulama anlayışı ile öncülük eden firmamız , uygun ödeme seçenekleri , kişiye özel ödeme planı ve  mutlak memnuniyeti temin etmektedir.

İstanbul Anadolu yakası mantolama firmaları arasında lider konumda olan şirketimizden İstanbul  içi uygulama dahil fiyat almak için lütfen ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın. Uzman ekibimizde en kısa sürede teklifimizi ücretsiz alabilir ve doğru ürün ve fiyat aldığınızdan emin olursunuz.

 

 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüzü incelediğinizde müşterilerimize ne derecede kaliteli, ekonomik ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunduğumuzu görebilirsiniz. Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz. Tecrübelerimiz ışığında elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda emin olun binanıza Mantolama yaptırmak için aradığınız Isı yalıtım firmasının biz olduğumuza kanaat getireceğinizi düşünüyoruz. Çünkü Mantolama işlemleri sırasında “kendi binamızın mantolamasını yapıyormuş gibi” düsturuyla hareket ederek, en kaliteli mantolama ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ
EPS STRAFOR KÖPÜK FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir