ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI

ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI

Isı yalıtım malzeme fiyatları marka ve çeşitlerine göre değişmekle beraber en uygun ve en kaliteli ürünleri bir araya getirdik.

EPS ISI YALITIM MARKALARI VE FİYATLARI

Eps ısı yalıtım malzeme fiyatları xps ısı yalıtım markalarına göre daha uygun ve daha çok tercih edilmektedir. Dış cephede olması gereken en ideal yoğunluklar eps ısı yalıtım malzemelerinden oluşmaktadır.

 • FİLLİ BOYA ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI ; Filli boya ısı yalıtım malzeme fiyatları İstanbul içi sevki dahil 4cm olarak hesaplanmıştır. Diğer kalınlıklar ve iller için lütfen bizimle iletişime geçin.

Expert karbonlu ısı yalıtım fiyatları ; 43,15 TL / m² . Astar ve boya dahil olup kdv hariçtir.

        Expert ısı yalıtım fiyatları

Capatect Dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları ;  47,53 TL / m² . Astar ve boya dahil olup kdv hariçtir.

            dalmaçyalı ısı yalıtım malzeme fiyatları

Fawori optimix ısı yalıtım fiyatları ;  36,66 TL / m². Astar ve boya dahil olup kdv hariçtir.

            Fawori ısı yalıtım malzeme fiyatları

 • POLİSAN ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI ; Polisan exelans bio ısı yalıtım fiyatları 4cm levha kalınlığı ile İstanbul içi sevkli olarak verilmiştir. Diğer kalınlıklar ve diğer illerin sevkli fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Polisan Exelans bio karbonlu ısı yalıtım fiyatları ;  33,85 tl / m² . Boya ve kdv hariçtir.

          Polisan ısı yalıtım malzeme fiyatları

 Polisan perlapor karbonlu eps ısı yalıtım fiyatları ; 29,19 tl / m² . Boya ve kdv hariçtir.

             Polisan ısı yalıtım malzeme fiyatları

FİYATLARIMIZ GÜNCEL OLUP OLASI BİR DEĞİŞİKLİKTE GÜNCELLENMEKTEDİR.VERİLEN FİYATLAR 25.07.2021 E KADAR GEÇERLİDİR. TIR BAZLI ALIM ŞARTLARI GEÇERLİDİR.

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

Her zaman uygun fiyat ve kaliteli uygulama anlayışı ile öncülük eden firmamız , uygun ödeme seçenekleri , kişiye özel ödeme planı ve  mutlak memnuniyeti temin etmektedir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisi dir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.
Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

Google Etiketlerimiz
Dış Cephe MantolamaDış Cephe Isı YalıtımıDış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl YapılırMantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama FiyatlarıFawori Mantolama Fiyatları

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Fiyatları
5cm Mantolama Malzeme Fiyatları

2 Yorum

 • Merhaba
  12 cm ustu kalinlikta isi yalitim levhaniz mevcut mu

  Baris keklik,
  • Merhaba,
   Özelden dönüş yapılmıştır.

   admin,
 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir