FİLLİ BOYA mantolama

FİLLİ BOYA MANTOLAMA | Filli Boya Bayisi – SAYHAN GRUP

Mantolama denince ilk akla gelen markalardan biridir Filli boya mantolama.  Filli boya bayisi denince de Sayhan Grup hep öncü bayi olarak akıllara gelmektedir.  Zengin ürün gamı ve kalitesiyle sektörün aranan markalarından biri olan filli boya mantolama ,  yetkili bayi ağı aracılığı ile kaliteyi son kullanıcı ile buluşturuyor.

FİLLİ BOYA MANTOLAMA FİRMALARI / SAYHAN GRUP

Sayhan GrupDış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama  hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere ,  gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır.  Firmamız  ayrıca  Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisi dir.  Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına  İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.

Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. 

Sayhan Grup Mantolama standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Sayhan Grup, Mantolama amacı ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir.

KALİTELİ MALZEME + DİPLOMALI İŞÇİLİK + UZMAN KADRO :     

 

Google Etiketlerimiz

Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Isı Yalıtımı, Dış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl Yapılır, Mantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama Fiyatları

TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİRMALARI | FİYATLARI
DOLUDAN ZARAR GÖREN DIŞ CEPHELERİN TAMİRİ

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir