GÜNCEL DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI

Güncel dış cephe ısı yalıtım fiyatları , projelerin  ya da tekliflerin en önemli kriteridir. Şimdi sizler için bu kriterin en güncel fiyatlarını ve detaylarını düzenledik. 

GÜNCEL DIŞ CEPHE FİYATLARI NE KADAR?

Bilinen , kaliteli ve en çok rağbet gören markaların güncel dış cephe fiyatları aşağıdaki gibidir. 4 ve 5 cm kalınlığında nakliye dahil fiyatlar hesaplanmıştır. Tır bazlı ( toptan ) sevk yapılmakla beraber perakende satışımız bulunmamaktadır. Fiyatlara kdv dahil olamamakla beraber 25.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Hem 4 cm hem de 5 cm farkları belirtilmiştir.

1.POLİSAN EXELANS BİO DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI

2. FİLLİ BOYA EXPERT DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI

3. DALMAÇYALI İDEAL KARBON DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI

4. FAWORİ OPTİMİX DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI

5. PERLATHERM DIŞ CEPHE ISI YALITIM FİYATLARI

Güncel dış cephe ısı yalıtım fiyatları kullanılacak malzemenin hem cinsine hem de markasına göre değişmektedir. Her ne kadar eps sistemler daha çok rağbet görse de, taşyünü sistemleri de son yıllarda artarak talep görmektedir.

Taşyünü mantolama sistemleri ile ilgili bilgi almak için buraya , güncel fiyatları öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Toptan dış cephe ısı yalıtım ürünlerini satın alabileceğiniz gibi , dilerseniz uygulama dahil fiyat ta alabilirsiniz. Hem iyi marka hem de uzman kadro ile her zaman hizmetinizdeyiz.

BİZ KİMİZ ?

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.

Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. 

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Muhtemel işbirliğimiz dolayısıyla şimdiden memnuniyetimizi bildirir, referanslarımız arasında sizleri de görmekten büyük sevinç duyarız…

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir