dış cephe mantolama kampanyası

DIŞ CEPHE MANTOLAMA KAMPANYALARI -2019

 

Dış cephe mantolama‘da sonbahar kampanyası! Şimdi Mantolama yaptırın ödemeye 2020 de başlayın!

Kampanya detayları;

Dış cephe mantolama uygulaması İstanbul ilini kapsamaktadır. Uygulama yapılacak binanın 500 m2 ve üzeri olma şartı aranmaktadır. Kampanya %30 peşinat sonrası taksitli bakiyeleri kapsamaktadır. Taksitler Ocak 2020 de başlayacak olup vade farksız  9 ay ile sınırlıdır. Dış cephe mantolama kampanyası 31/12/2019 a kadar geçerlidir.

Dış cephe mantolama kampanyamız Polisan, Fawori ,Capatect Dalmaçyalı , Filli boya Expert ısı yalıtım sistemleri için geçerlidir. Dış cephe mantolama kampanyasına Eps karbonlu ürünler ve taşyünü ısı yalıtım sistemleri dahildir.

Siz de dış cephe mantolama kampanyasından yaralanmak için acele edin! Kampanya’ ya katılmak için lütfen bize ulaşın!

BİZ KİMİZ ?

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.

Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. 

Sayhan Grup Mantolama standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI 2021 | İSTANBUL
DIŞ CEPHE BOYA m2 FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir