çizgi dokulu dekoratif sıva

ÇİZGİ DOKULU DEKORATİF SIVA-CEPHELERDEKİ ZARAFET

ÇİZGİ DOKULU DEKORATİF SIVA

Çizgi dokulu dekoratif sıva, dış cephe eps ya da taşyünü ısı yalıtım (mantolama) sisteminin üzerine güvenle uygulanabilen çimento esaslı,hafif ve elyaf takviyeli son kat yüzey kaplamasıdır. Mantolama üzerine son kat kaplama olarak kullanılan mineral sıvalar ince,tane ve çizgi dokulu dekoratif sıva olarak sınıflandırılabilir.

ÖZELLİKLERİ

Nefes alma kabiliyetinden dolayı ısı yalıtım sistemleri ile tam uyum sağlar. Cephedeki ayıpları örtme kabiliyeti çok yüksektir. Mekanik hasarlara ve son yıllarda sık görülen dolu yağışına karşı daha dayanıklıdır. Panzer file kullanımı ile birlikte 10 joule şiddetine kadar dayanıklıdır.

Yangın dayanımı (A1 sınıfı) ile ısı yalıtım sistemi için kalkan görevi görmektedir.Onarım kolaylığı sayesinde darbe alan kısımlar lokal olarak sıvanabilmektedir. İçindeki elyaf lifler sayesinde çatlama ve dökülme yapmaz.Su itici özelliği ile de rutubet birikimini önler.

Özel dekoratif malası ile yatay ya da dikey olarak desen verilebilir.Beyaz olarak üretilen mineral kaplamaların üzeri dış cephe boyası ile boyanmalıdır.

Dış cephedeki bu çizgiyi siz de binanızda görmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

Sayhan GrupDış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.

Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. 

Google Etiketlerimiz

Dış Cephe MantolamaDış Cephe Isı YalıtımıDış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl YapılırMantolamanın Faydaları NelerdirMantolama ZorunluluğuMantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama FiyatlarıFawori Mantolama Fiyatları

TAŞ YÜNÜ (KAYA YÜNÜ) MANTOLAMA HAKKINDA BİLGİLER
capatect elastik tuğla

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir