mantolama fiyatları

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI | İstanbul

Dış cephe mantolama fiyatları  yılı içinde  hızlı artış eğilimi gösterse de, 2021 yılının en iyi kampanyası ile kaçırılmayacak fırsatları sunuyoruz. En iyi markaların dış cephe mantolama fiyatlarını İstanbul içi adrese teslim  5cm takım fiyatlarını sizler için derledik. Dış cephe mantolama fiyatları  yılında da rekabetçi olarak satışa sunulmuştıur. Diğer illerin dış cephe mantolama fiyatlarını öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI İSTANBUL

KARBONLU EPS BİO PAKET SİSTEM

polisan sarfiyat tablosu

İstanbul içi adrese teslim kdv hariç  5cm        38,60 tl/ m2 dir.

Boya hariçtir.

 

 

CAPATECT DALMAÇYALI ISI YALITIM SİSTEMLERİ

İstanbul içi adrese teslim kdv hariç  52,54 tl / m2 dir.

Boya dahildir.

 

 

FAWORİ KARBONLU EPS ISI YALITIM SİSTEMLERİ

İstanbul içi adrese teslim  kdv hariç    45,30 tl /m2 dir. Boya dahildir.

Nakliye dahil malzeme fiyatları olup uygulama hariçtir. Tır bazlı alım şartları geçerlidir. Uygulama dahil fiyat almak için lütfen irtibata geçin.

Fiyatlarımız 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisi dir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.
Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

 

Google Etiketlerimiz
Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Isı Yalıtımı, Dış Cephe Kaplama, Mantolama Nedir, Mantolama Nasıl Yapılır, Mantolamanın Faydaları Nelerdir, Mantolama Zorunluluğu, Mantolama Çeşitleri, Mantolama Firmaları, Mantolama Fiyatları, Küçükyalı Mantolama Firmaları, Polisan Mantolama Fiyatları, Filli Boya Mantolama Fiyatları, Capatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama Fiyatları

 

FİLLİ BOYA EXPERT MANTOLAMA FİYATLARI 2021
GÜNCEL TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir