filli boya expert mantolama fiyatları

FİLLİ BOYA EXPERT MANTOLAMA FİYATLARI 2021

Filli Boya Expert mantolama fiyatları 2021 yılı için de rekabetçi fiyatları ile  sektörün aranan markalarından biridir. Hem kalite hem de uygun fiyat arayanlar için Filli Boya Expert mantolama ( 5 cm ) fiyatlarını sizler için derledik.Diğer illerin filli boya expert mantolama fiyatlarını öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

 UZMANLARIN ŞANTİYEDEKİ TERCİHİ…

FİLLİ BOYA EXPERT EPS KARBONLU ISI YALITIM

İstanbul içi adrese teslim fiyatımız  48,15 tl /m2 tl dir. Boya dahildir.

Fiyatlarımıza KDV ve  uygulama hariçtir. Fiyatlarımız 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir. Tır bazlı alım şartları geçerlidir. Uygulama dahil fiyat teklifi almak için lütfen ücretsiz keşif isteyin. İstanbul içi adrese teslim fiyatlarımızdır. Filli boya expert mantolama fiyatları diğer iller için farklılık gösterebilir. Lütfen bilgi alınız.

Filli Boya Expert mantolama fiyatları 4cm ile 8cm levha kalınlıklarında farklı fiyatlarla satılmaktadır.

 

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisi dir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.
Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

 

Google Etiketlerimiz
Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Isı Yalıtımı, Dış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl Yapılır, Mantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama Fiyatları, Fawori Mantolama Fiyatları

DIŞ CEPHE BOYA m2 FİYATLARI
DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI | İstanbul

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir