XPS MANTOLAMA FİYATLARI

Dış cephe xps mantolama fiyatları marka ve yoğunluğuna göre değişmektedir. Çeşitli markaların dış cephe xps mantolama fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

XPS MANTOLAMA MARKALARI VE FİYATLARI

Her projede xps ( extrude polistren ) levhalar kullanılmaktadır. Çatı ve temel izolasyonlarında en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir. Minimum 22 dans. üretilebilen xps mantolama fiyatları yoğunluğuna göre de değişmektedir. Daha sert ve yüksek basma dayanımı ile eps (expanded polistren ) köpükten daha maliyetlidir. Xps mantolama doğru yerde kullanıldığında eps mantolamaya göre daha performanslıdır. 4 cm lik xps levha ile 5cm lik eps levhanın performansı eşittir. Dış cephede ise ideal yoğunluk eps levhalar ile mümkündür. 

  • POLİSAN XPS MANTOLAMA FİYATLARI

Ürün Tanımı:
Extrude Polistren Köpük (XPS), bünyesinde kapalı gözenekli homojen hücre yapısına sahip petrol türevi termoplastik ısı yalıtım ürünüdür.
Özel gazlarla extruzyon tekniği ile üretilen ısı yalıtım levhalarının %98’i durgun ve kuru hava olduğundan binalara yük getirmez ve hafiftir.
Ekonomik ve üstün özellikli bir ısı yalıtım sistemidir. Mavi renklidir / Sert bir malzemedir / Yüksek performanslı ısı yalıtımı sağlar / DIN 4102 ye göre B1 Sınıfı (Zor alev alan, alev yürütmeyen) TS EN 13501-1’e göre E sınıfı malzemedir / Basınç mukavemeti yüksektir / Kalınlığı zamanla incelmez / Sonsuz ömürlüdür. Bina ayakta kaldığı sürece yalıtım görevine devam eder / Çok hafiftir, kolay taşınır, kolay uygulanır / Geri dönüşümlüdür.

4 cm polisan xps mantolama İstanbul içi adrese teslim paket sistem polisan xps mantolama fiyatlarıfiyatımız ; 47,79 tl / m² dir. Kdv dahil değildir.  25-30 dans. yoğunluk için geçerlidir. Boya hariç geri kalan tüm bileşenler dahildir.

5 cm polisan xps mantolama İstanbul içi adrese teslim paket sistem fiyatımız ; 55,69 tl / m² dir. Kdv dahil değildir.  25-30 dans. yoğunluk için geçerlidir. Boya hariç geri kalan tüm bileşenler dahildir.

 

  • FİLLİ BOYA XPS MANTOLAMA FİYATLARI

Expert XPS Isı Yalıtım Levhası, TS EN 13164 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı’na uygun olarak 28-30 kg/m3 yoğunlukta üretilen polistren esaslıfilli boya expert mantolama fiyatları ısı yalıtım levhasıdır. Özellikle subasman seviyesi hizasında, çatı, bodrum ve teras gibi yerlerde döşeme altında kullanılması önerilir.

ÖZELLİKLERİ
• Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,035 W/mK’dir. 
• Su emmeye karşı yüksek dirence sahiptir.
• Darbe ve yüklere karşı dayanımı yüksektir.

4 cm filli boya  xps mantolama fiyatları İstanbul içi adrese teslim paket sistem fiyatımız ;  …………/ m² dir. Kdv dahil değildir.  28-30 dans. yoğunluk için geçerlidir. Boya ve geri kalan tüm bileşenler dahildir.

5 cm filli boya xps mantolama fiyatları İstanbul içi adrese teslim paket sistem fiyatımız ;  ………… / m² dir. Kdv dahil değildir.  28-30 dans. yoğunluk için geçerlidir. Boya ve kalan tüm bileşenler dahildir.

  • FAWORİ XPS MANTOLAMA FİYATLARI

ÖZELLİKLERİ
• Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,035 W/mK’dir. Fawori xps mantolama fiyatları
• Su emmeye karşı yüksek dirence sahiptir.
• Darbe ve yüklere karşı dayanımı yüksektir.

4 cm fawori  xps mantolama fiyatları İstanbul içi adrese teslim paket sistem fiyatımız ; ……….. / m² dir. Kdv dahil değildir.  28-30 dans. yoğunluk için geçerlidir. Boya ve geri kalan tüm bileşenler dahildir. (fawori optimix toz grubu)

5 cm fawori xps mantolama fiyatları İstanbul içi adrese teslim paket sistem fiyatımız ; ………….. / m² dir. Kdv dahil değildir.  28-30 dans. yoğunluk için geçerlidir. Boya ve kalan tüm bileşenler dahildir. ( fawori optimix toz grubu )

Fiyatlarımız 25/07/2021 tarihine kadar geçerlidir. Xps yalıtım levhaları mininum kamyon bazlı sipariş için üretilmektedir.

XPS mantolama fiyatlarını uygulama dahil olarak almak için lütfen bize ulaşın. 

XPS mantolama fiyatları dışında diğer mantolama çeşitleri hakkında bilgi, fiyat ve teklif almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 

https://www.sayhangrup.com/guncel-mantolama-fiyatlari/

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

 Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye mantolama hizmeti vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, FaworiPolisan ve Filli Boya markalarının da yetkili fabrika bayisidir. Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi gerek tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde yoğun görüşmelerimizi iş bitiminin sonrasında da devam ettiririz. Çünki biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar ve verdiğimiz garantiyi bitirene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Unutmayın, İstanbul ‘da bir çok ısı yalıtım üzerine dış cephe mantolama , dış cephe kaplama firmaları varken çalışacağınız firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.

TAŞYÜNÜ LEVHA FİYATLARI
POLİSAN TAŞYÜNÜ FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir