capatect elastik tuğla

capatect elastik tuğla
dış cephe elastik tuğla

Dış ve iç cephede farklı alternatif arayanlara Filli Boya’dan Capatect Elastik Tuğla.

Capatect Isı Yalıtım Sistemi (mantolama) üzerinde ve tüm dış ve iç cephe dekorasyonlarında, iki farklı dokusu ve birçok rengi ile mükemmel alternatifler sunar.

Flat ve Rustik olmak üzere iki dokusu ile yaşanan mekanlara zenginlik ve prestij kazandırır.

Capatect Isı Yalıtım Sistemi,enerji tasarrufu,konfor,küf oluşumu engelleme ve onarım masraflarının azalması gibi binalarınıza kazandırdığı birçok yapısal faydanın yanında Capatect Elastik Tuğla ile size estetik ve prestij de sunuyor.

Özellikleri:

*Nefes alır,
Capatect Isı Yalıtım Sistemi İle uyumlu olarak nefes alma kabiliyeti yüksektir.Tuz kusmaz,solmaz ve asla çatlama yapmaz.

*Uygulaması çok kolaydır,
Kesici alet ya da maket bıçağı ile kolayca kesilip şekil verilebilir.Capatect elastik tuğla yapıştırıcısı ile kolayca yapıştırılır.Ekstra derz uygulaması yoktur.

*Hafif ve esnektir,
Şaşırtıcı derecede esnektir.Özel bir teknik ile üretilen Capatect Elastik Tuğla çok hafiftir.

*Koruyucudur,
Dış cephede subasman seviyelerinde ,ısı yalıtım sistemini çarpmaya ve kirlenmeye karşı korur.

*Renk,doku ve ebat alternatifleri mevcuttur,
Çeşitli renk,doku ve ebatlarda sunulur.Capatect son kat kaplamalar ile birlikte kombine edilebilir.Görsel açıdan mükemmel uyum sağlar.

Capatect Elastik Tuğla uygulamasında,kendi yapıştırıcısı aynı zamanda derz dolgusudur.Derze denk gelen yapıştırıcı ince bir fırça ile pah verilir.Böylelikle işçilikten tasarruf sağlanır.

Yaşanan Mekanlara Zenginlik ve Prestij kazandırır.
Capatect Elastik Tuğla Dış cephelerin yanısıra iç cephelerde;salon,yatak odaları,özel köşeler,mutfaklar ile balkon iç duvarların kaplanmasında kullanılabilir.

Şimdi farklı farklı derz alternatifleri ile…

Capatect Elastik Tuğla yapıştırıcısı standart baz renginden farklı olarak siyah ve beyaz renklerinde satışı yapılmaktadır. Ayrıca Filli Boya ARS renk tüpleriyle de farklı renk seçenekleri oluşturulabilir.

Capatect Elastik Tuğlayı yakından tanımak ya da duvarınızda görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

Kaynak : Filli Boya

ÇİZGİ DOKULU DEKORATİF SIVA-CEPHELERDEKİ ZARAFET
capatect dalmaçyalı dış cephe ısı yalıtım sistemleri

2 Yorum

 • Merhaba
  Mevcut mantolamamiz var. Üzerine capatect tuğla uygulaması yapılabilir mi? Ne kadar fiyatlar? Bilgilendirirseniz sevinirim.

  Levent demirel,
  • Merhaba ,
   Öncelikle ilginize teşekkür ederiz.
   Capatect Elastik Tuğla Isı yalıtım son kat alternatifi olarak düşünülebilir.Hem estetik hem de darbe dayanımı açısından kusursuzdur.
   Fiyat vermek için ön keşif yapmak daha sağlıklı olacaktır.Teklif al formumuzu doldurmanız durumunda saha ekibimiz en kısa zamandan dönüş yapacaktır.

   admin,
 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir