Filli boya expert mantolama fiyatları

Filli Boya Expert Mantolama Fiyatları 2021| İstanbul

FİLLİ BOYA EXPERT MANTOLAMA FİYATLARI

Filli boya Expert mantolama fiyatları 2021 yılında da tercih sebebi olacaktır. Hem kalite hem de uygun fiyat arayanlar için Filli boya expert dış cephe mantolama (5cm) fiyatlarını sizler için derledik.

UZMANLARIN ŞANTİYEDEKİ TERCİHİ

Filli boyanın rekabetçi ve şantiyelerin vazgeçilmez markası Expert 2021 yılında da adından söz ettireceğe benziyor. TS EN 13163 ve TS EN ISO 9001 standartlarına uygunluk belgelerine sahip Expert ısı yalıtım markasıdır. İşin uzmanları , projelerinde uzman markaları tercih ediyor. Expert inşaat boyaları ve ısı yalıtım sistemlerinde, projelerin ihtiyaç duyduğu yapı malzemelerini uzman ürün serisi, Filli Boya kalitesi, tecrübesi ve güvencesiyle sunuyor.

filli boya expert mantolama fiyatları

Filli boya expert mantolama fiyatları 25.07.2021 tarihine kadar fiyat garantili olarak satışa sunulmuştur. Diğer iller ve farklı kalınlıklar için lütfen bize ulaşın.

Filli boya expert mantolama fiyatları İstanbul içi adrese teslim kdv ve uygulama hariç  48,15 tl /m² dir.(Tırbazlı) Uygulama dahil fiyat almak için lütfen bize ulaşın.  Filli boya expert mantolama çeşitleri için lütfen bize ulaşın.

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisi dir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.
Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

Google Etiketlerimiz
Dış Cephe MantolamaDış Cephe Isı YalıtımıDış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl YapılırMantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama FiyatlarıFawori Mantolama Fiyatları

Mantolama m2 fiyatları 2021 | İstanbul
DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI 2021 | İSTANBUL

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir