FAWORİ TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI

Fawori taşyünü mantolama fiyatları hem ekonomi hem de kaliteyi bir arada isteyenlerin tercihidir. Boya ve ısı yalıtımda hem iyi kalite hem iyi fiyat !

YALITIMIN FAWORİ ‘ Sİ

Dış cephe ısı yalıtımda kullanılan malzemelerin başında kuşkusuz taşyünü mantolama akla gelir. A1 yanmaz sınıfına giren taşyünü levhaların yüksek sıcaklıklarda eritilerek ve elyaf lifleri haline gelmesiyle üretilen inorganik ısı yalıtım levhasıdır.

Fawori taşyünü mantolama sektörün önde gelen , hem fiyatı hem de kalitesiyle şantiyelerin ve projelerin aranan markası haline gelmiştir. Fawori taşyünü mantolama fiyatları Fawori TR7.5 taşyünü ve Fawori taşyünü T125 olarak değişmektedir.

FAWORİ TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI

  • FAWORİ T125 TAŞYÜNÜ
Fawori taşyünü mantolama fiyatları
FAWORİ T125 TAŞYÜNÜ ANALİZ

FAWORİ T125 taşyünü mantolama fiyatı 53,15 tl / m2 dir. İstanbul içi nakliye fiyatları dahildir. Fiyatlara kdv hariçtir. Tır bazlı alım için verilen fiyattır.Yukarıdaki sarfiyatlar için geçerlidir. Astar ve boya dahildir. 5 cm levha kalınlığı ile hesaplanmıştır. 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer iller ve diğer kalınlıklar için lütfen bize ulaşın.

  • FAWORİ TR7.5  TAŞYÜNÜ
FAWORİ TR7.5 TAŞYÜNÜ ANALİZ

FAWORİ TR7.5 taşyünü mantolama fiyatı 48,36 tl / m2 dir. İstanbul içi nakliye fiyatları dahildir. Fiyatlara kdv hariçtir. Tır bazlı alım için verilen fiyattır.Yukarıdaki sarfiyatlar için geçerlidir. Astar ve boya dahildir. 5 cm levha kalınlığı ile hesaplanmıştır. 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer iller ve diğer kalınlıklar için lütfen bize ulaşın.

Fawori taşyünü mantolama fiyatları rekabetçi olmakla beraber kaliteden de asla ödün vermez. Fawori taşyünü mantolama ile kalıcı enerji tasarrufu sağlarsınız. Fawori taşyünü mantolama sistemindeki tüm ürünler Filli boya tesislerinde ve belirli standartlarda üretilmektedir. Fawori taşyünü mantolama sistemleri ile yalıtılan binalarda küf ,mantar ve bakteri oluşmaz. Güvenli yaşam alanlarında sağlıklı yaşarsınız.

Fawori taşyünü mantolama fiyatlarını uygulama hariç satın alabileceğiniz gibi , uygulama dahil anahtar teslim fiyat alabilirsiniz. Diğer yalıtım malzeme ve fiyatları hakkındaki bilgi ve fiyat almak için lütfen tıklayınız.

https://www.sayhangrup.com/mantolama-paket-sistem-fiyatlari/

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüzü incelediğinizde müşterilerimize ne derecede kaliteli, ekonomik ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunduğumuzu görebilirsiniz. Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.

Dış Cephe ısı yalıtımı yaptırmak istediğinizde ve mantolama hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz. Tecrübelerimiz ışığında elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda emin olun binanıza Mantolama yaptırmak için aradığınız Isı yalıtım firmasının biz olduğumuza kanaat getireceğinizi düşünüyoruz. Çünkü Mantolama işlemleri sırasında “kendi binamızın mantolamasını yapıyormuş gibi” hareket ederek, en kaliteli mantolama ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

5CM TAŞYÜNÜ FİYATLARI
En İyi Mantolama Firmaları / Şirketleri

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir