dış cephe boya

DIŞ CEPHE BOYA m2 FİYATLARI 2019

Dış cephe boya m2 fiyatları uygulama yapılacak binanın yerine , içinde bulunduğu iklim koşullarına , uygulama yapılacak binanın mimari yapısına , uygulama yapılacak boya markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Yüksek teknolojili dış cephe boyaları , kullanım özelliğine göre doğru uygulama ile uzun kullanım ömürleri sunmaktadır. 10 yıl solmaz garantili dış cephe boyaları şimdi sonsuz renk seçenekleri göz kamaştırıyor! Dış cephe boya m2 fiyatlarını sizler için derledik…

DIŞ CEPHE BOYA VE UYGULAMA M2 FİYATLARI

Sektörün lider markalarının üstün özellikli boyaları ile boyanan binalar , uzman uygulayıcı ile uzun yıllar parlaklığını korumaktadır.Firmamız yalıtımda uzman olduğu kadar dış cephe boya uygulamasında da uzmandır. Dış cephe boya m2 fiyatları mantolama (ısı yalıtım ) üzerinde fiyata dahil iken yenileme ve sıvalı yüzeyler için ayrıca hesaplanır.

Filli boya Amphisilan ( silikon esaslı fotokatalik dış cephe boyası ) ; 0,30 lt /m2 sarfiyatı ile uygulama dahil          30,00 tl /m2 dir.

Polisan Exelans macro ( silikon esaslı ,  kendi kendini yıkama ) ; 0,30 lt / m2 sarfiyatı ile uygulama dahil              30,00 tl / m2 dir.

Diğer silikon esaslı dış cephe boyaları ( Expert , Fawori , Perla , Tempo )  ; 0,30 lt / m2 sarfiyatı ile uygulama dahil 25,00 tl / m2 dir.

Dış cephe boya m2 fiyatarı hesaplanırken ortalama baz alınmıştır. İskele , işçilik , sgk , malzeme ve genel giderler dahil , kdv hariçtir.Kesin fiyat keşiften sonra netleşmektedir.Ham sıvalı yüzeyler ve boya üzeri boya uygulamalarında yüzeye ve boya özelliğine uygun astar kullanılması gerekmektedir. Saf Akrilik -ipek doku dış cephe boya ve uygulaması için lütfen bize ulaşın.

exelans macro
Polisan Exelans macro
Filli boya Amphisilan
Filli boya Amphisilan

BİZ KİMİZ;

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları ve dış cephe boya m2 fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi gerek tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde yoğun görüşmelerimizi iş bitiminin sonrasında da devam ettiririz. Çünkü biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar ve verdiğimiz garantiyi bitirene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Unutmayın, İstanbul ‘da bir çok ısı yalıtım üzerine dış cephe mantolama , dış cephe kaplama firmaları varken çalışacağınız firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.

 

 

DIŞ CEPHE MANTOLAMA KAMPANYALARI -2019
FİLLİ BOYA EXPERT MANTOLAMA FİYATLARI 2019

4 Yorum

 • Güleryüzlü ekip..çok iyi elemanlar..işlerinin ustası insanlar.. titizlik ve temizlik de hic görmediğim hassasiyet..dış cephe kaplama mi yapacaksınız..hiç düsünmeyin..bu firmadan daha iyisini zor bulursunuz.

  Ömür Ademoğlu,
  • Merhaba ,
   Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz.Sizin memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti.Sizlerin sayesinde daha da ileriye gideceğimizden hiç kuşkumuz yoktur.
   SAYGILARIMIZLA…

   admin,
   • Merhaba Alanınızda Büyük Bir Firma Olduğunuzu araştırıp Öğrendik. Ben istanbul Antalya ve izmirde dış cephe üzerine faliyet gösteriyorum mantolama Boya,yalı baskı
    37 kişilik ekibim hazır. İşiniz olduğu zaman yardımcı olursanız sevinirim 5445956565

    Bilal Ersoy,
    • Merhaba,
     Öncelikle ilginize teşekkür ederiz.
     Uygun olması durumunda projelerimizde konuşmak üzere iletişim bilginizden iletişime geçilir.
     Bilginize sunar iyi çalışmalar dileriz.

     admin,
 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir