Dalmaçyalı Isı Yalıtım Fiyatları

DALMAÇYALI ISI YALITIM FİYATLARI

Dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları levha kalınlığına ve teslim bölgesine göre değişmektedir. 1.bölge 4 ve 5 cm dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları aşağıda güncel olarak verilmiştir.

1.BÖLGE 4 CM DALMAÇYALI ISI YALITIM FİYATLARI;

İstanbul , Kocaeli , Kayseri , Nevşehir , Niğde , Sakarya için geçerli 1. bölge fiyatlarını kapsamaktadır.

Dalmaçyalı mantolama fiyatları

dalmaçyalı ileri ısı yalıtım sistemleri

4 cm dalmaçyalı ısı yalıtım paket sistem 47,53 tl / m2 dir. Boya ve astar dahil olup kdv hariçtir.

5 cm dalmaçyalı ısı yalıtım paket sistem  52,54 tl / m2 dir. Boya ve astar dahil olup kdv hariçtir.

Dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları  güncel fiyatlardır. 25.07.2021 tarihine kadar geçerlidir. Olası fiyat değişikliğinde fiyatlarımız da güncellenecektir. 4 ve  5cm dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları verilmiştir. Tır bazlı alım şartları geçerlidir. Diğer kalınlıklar ve diğer illerimizin sevkli fiyatları için lütfen bize ulaşın.

İhtiyaca yönelik diğer dış cephe mantolama malzeme fiyatları için lütfen bize ulaşın. Taşyünü ve xps dış cephe mantolama malzemeleri fiyatları için bize sormadan karar vermeyin.

capatect dalmaçyalı dış cephe ısı yalıtım sistemleri

İstanbul içi uygulama dahil fiyat almak için lütfen ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın. Uzman ekibimizde en kısa sürede teklifimizi ücretsiz alabilir ve doğru ürün ve fiyat aldığınızdan emin olursunuz.

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

Her zaman uygun fiyat ve kaliteli uygulama anlayışı ile öncülük eden firmamız , uygun ödeme seçenekleri , kişiye özel ödeme planı ve  mutlak memnuniyeti temin etmektedir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisi dir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.
Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

Google Etiketlerimiz
Dış Cephe MantolamaDış Cephe Isı YalıtımıDış Cephe KaplamaMantolama NedirMantolama Nasıl YapılırMantolama ÇeşitleriMantolama FirmalarıMantolama FiyatlarıKüçükyalı Mantolama FirmalarıPolisan Mantolama FiyatlarıFilli Boya Mantolama FiyatlarıCapatect Dalmaçyalı Mantolama FiyatlarıFawori Mantolama Fiyatları

GÜNCEL MANTOLAMA FİYATLARI
ISI YALITIM MALZEME FİYATLARI

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir