SANDECO EFEKT BOYALARI

Sandeco efekt boyaları , yaşam alanlarınızı geleneksel düz duvarların yerine ilham veren doku ve efeklere sahip farklı zevk ve estetiğin birleşimi sanat eserine dönüştürüyor.

HAYAL GÜCÜNÜZÜ ZORLAYIN!

Yaratıcılığınızla duvarlarınızı sanat eserine dönüştürmenize yardımcı olan Sandeco efekt boyaları ile farklı efektler elde edebileceğiniz son kat dokulu duvar boyası ve duvar cilaları, toz sim, doğal mineral katkılı ve su bazlı çatlatma vernikleri ile benzersiz duvarlar artık hayal değil.

Yaratıcılığınızla ortaya çıkan birbirinden farklı desenlerin renklerdeki farklı yansımaları ile birleşmesi sonucu oluşan kişiye özel  ışıltılı mekanlar yaratmak Sandeco efekt boyaları ile artık hayal değil. Sade ama parıltılı incilerin asaletini farklı ton ve efektlerle duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Sandeco efekt boyaları ile duvarlarınız eskisinden daha parlak ve göz alıcı…

Sandeco efekt boyaları ile farklı zevklere , farklı fikirlere zemin hazırlayacak çeşitleri ile karar vermede zorlanacaksınız.

SANDECO EFEKT BOYA ÇEŞİTLERİ

beton deco
Beton Deco

Yaşam alanlarınıza farklı soluk getirecek Sandeco efekt boyaları ile şimdi tanışmak ister misiniz? Uygun fiyatlı Sandeco efekt boya çeşitlerini ister uygulama ile isterseniz de uygulamasız satın alabilirsiniz.  Cazip ödeme koşulları ile sahip olabileceğiniz Sandeco efekt boya çeşitlerini uygun fiyatlı temin edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız çok yakında güncellenecektir.

 

Yarım asırlık tecrübesi ile yer aldığı sektörde güçlü bir marka olan San Deco; yaşam alanlarını hayallerle beslemek için sınırları aşan ürünler üreterek estetiğin ruhu duvarlarınızda şekil alıyor.

sandeco atracto
Atracto
sandeco travertino
Travertino
sandeco efekt boyaları obiante
Obiante
sandeco effect wind
Effect wind

San Deco efekt boya  geniş renk yelpazesiyle sınırlı kalmayan ürün kataloğunda hayatınıza rengin yanısıra eğlence, heyecan ve farklılık katacak ürünlerini bir an önce keşfetmeye başlayın! San deco efekt boya fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir, Numune ve kartelalarımızı yerinde incelemek için mağazamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Diğer efekt boyalardan Alpinastyle Efekt boya hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

https://www.sayhangrup.com/alpina-style-efekt-boya/

BİZ KİMİZ?

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.