KUMLU METALİK

Alpina Style kumlu metalik efekt boya duvarlarınızda ki metal yansımaların kumun taneciklerinin matlığı ve dokusu ile birleşimi sonucu oluşan ihtişama denir. Siz de duvarlarınızda bu zarafete yer açın!

ALPİNA STYLE KUMLU METALİK EFEKT BOYA UYGULAMA BİLGİLERİ

Filli boya Efekt boya çeşitlerinden İnci doku , dalgalı doku , altın varak yanı sıra şimdi de modern evlerinizi daha havalı havaya sokacak bambaşka dokuda bir ürün olan “Alpina Style kumlu metalik efekt boya ” ile karşımıza çıkıyor.

Duvarınızda metalize yansımalar görmek istiyor ancak kum taneciklerinin oluşturduğu matlıklarla görünümün yer yer daha az parlak olmasını istiyorsanız Alpina Style kumluk metalik efekt boya tam size göre .

 

UYGULAMA BİLGİLERİ

Boya yapılacak yüzeylerin düzgün ,sağlam ve nemsiz olaması gerekir. Kendini taşıyabilen yüzey üzerine mutlaka Alpina Macun çekilmelidir. Alpina Macun çekildikten 24 saat sonra zımparalanmalıdır. Nemli bir bez ile zımpara tozu silinmelidir. Macunlu yüzey üzerine Alpina pigmentli astar rulo ile sürülmelidir. Zemin hazırlığı sırasında saten alçı kullanılmamalıdır. Gerekli yerlerde maskeleme bandı ile kenarlar bantlanmalıdır. Uygulama yumuşak kıl yapısına sahip plastik boya kestirme fırçası ile seçilen desenin uygulama yöntemine göre yapılır. Uygulama yöntemine göre farklı desenler elde etmek mümkündür. Ürün kullanıma hazırdır ve ürün kesinlikle inceltilmemelidir.

· KUMLU METALİK DOKU DİYOGONAL DESEN – DİKEY ÇİZGİLİ DESEN -YATAY ÇİZGİLİ DESEN

·  Efekt fırçasına alınarak üst köşeden başlanarak birbirine paralel ve birbirini takip eden çizgi halinde fırça uygulaması yapılmalıdır. Uygulamadan 5-10 dakika sonra yüzey temiz, yumuşak ve temiz ağızlı bir fırça yardımı ile taranmalı ve son desen hali verilmelidir.

· KUMLU METALİK DOKU KARIŞIK DESEN

·  Efekt fırçasına alınarak çarpı (x) , artı (+) veya yarımay şeklinde üst köşeden başlanarak uygulama yapılmalıdır. Uygulamadan 5-10 dakika sonra yüzey temiz ,yumuşak ve geniş ağızlı bir fırça yardımı ile taranmalı ve son desen hali verilmelidir.

Uygulama videosu için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=3CO90ryucu

Filli boya Alpina Style inci doku , dalgalı doku , altın varak ürünü için detaylı bilgi için; https://www.sayhangrup.com/alpina-style-efekt-boya/

Sandeco Efekt boyaları hakkında bilgi almak için ; https://www.sayhangrup.com/sandeco-efekt-boyalari/

Filli boya dekoratif Efekt boyaları ile siz de yaşam alanlarınızda farklıklar yaratabilirsiniz. Filli boya Dekoratif boyalar renxmatik renk makinesinde renklendirilmekte ve hemen teslim edilmektedir. Detaylı bilgi almak , ürünlerimizi yakından tanımak ve uygun fiyatlı satın almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alpina Style Kumlu Metalik Efekt Boya