İTALYAN DEKORATİF EFEKT BOYA

İtalyan dekoratif efekt  boya iç ve dış cephelerde uygulanabilen , mekanlarda ferahlık ve eşsiz deneyimler sunan , efekt etkili son kat boya ve kaplamalardır.  İtalyan dekoratif efekt boya mekana değer ve farklılık katar.

DUVARLARDAKİ İHTİŞAM!

Son yılların yeni trendi İtalyan dekoratif efekt boya ve çeşitleri herkesin hayallerini sanat eserine dönüştürüyor.  Duvarlarda estetik ve zarafet göz alıcı renklerle birleşiyor.  Saraylardan ilham alınan varak, metalik yansımalar ve farklı dokular ile İtalyan dekoratif efekt boya ihtişamını siz de hissedin.

İTALYAN DEKORATİF EFEKT BOYA ÇEŞİTLERİ

Filli boya Alpina Style inci doku , kumlu metalik , dalgalı doku ve varak çeşitleri ile hayallerinizi duvara yansıtabilirsiniz.  Uygun fiyatlı ve ödeme kolaylığı ile Alpina Style  ile tanışmak için lütfen bize ulaşın.

İtalyan efekt boya

Sandeco efekt boya çeşitlerinden travertino , nostalgie , decostucco , beton deco ve diğer çeşitleri ile farklı zevklere , farklı fikirlere zemin hazırlayacak ve karar vermede zorlanacaksınız.

San Deco efekt boya  geniş renk yelpazesiyle sınırlı kalmayan ürün kataloğunda hayatınıza rengin yanısıra eğlence, heyecan ve farklılık katacak ürünlerini bir an önce keşfetmeye başlayın!. 

San deco efekt boya fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir,  numune ve kartelalarımızı yerinde incelemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nippon Paint  dekoratif boya ile duvarlarınızda yer açın!.   Siz de modern stil , geleneksel stil , country stil ve vintage stil evlerinizde Nippon Paint ve birbirinden farklı çeşitleri ile yaşam alanlarınızı benzersiz yapabilirsiniz. 

Alligator boya olarak ta bilinen boya gerek mekana kattığı özgün hava, gerekse doğal hali ile kalmış olması izlenimi mekanlarda bambaşka bir etki yaratıyor.

İtalyan dekoratif efekt boya

Bir başka italyan dekoratif boya olarak sunulabilen Polisan cosmetica sedef boya ile farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı sedefli ya da simli desenler oluşturarak mekanlarınızı bambaşka havaya sokabilirsiniz.

polisan cosmetika

Mimari tasarımların vazgeçilmezi haline gelen efekt boyalar , çeşitli renk alternatifleri ve desenleri ile iç ve dış cephelerinizin çizgisini bambaşka dekoratif görünümlere kavuşturabilirsiniz.  Mekanların olabildiğince özgün hali ile kalmasını sağlayarak farklı bir çizgiye taşımak tamamen sizin elinizde.

Siz de dekoratif Boyaların zarafeti ile tanışmak , ürünleri ve kataloglarımızı incelemek ve uygun fiyatlı sahip olmak için mağazamızı ziyaret edebilir, ya da iletişime geçebilirsiniz. Diğer efekt boya ürünlerimiz için lütfen aşağıdaki linki tıklayın. 

https://www.sayhangrup.com/alpina-style-efekt-boya/

https://www.sayhangrup.com/sandeco-efekt-boyalari/