ALPİNA STYLE EFEKT BOYA

Alpina Style Efekt boya ile şimdi yaşam alanlarınız eskisinden daha ferah ve daha parlak. Hayal gücünüz ile ortaya çıkan birbirinden farklı desenlerin , Alpina Style Efekt boya renklerindeki yansımaları ile birleşmesi sonucu oluşan kişiye özel ışıltılı mekanlar yaratmak artık çok kolay!

Alpina Style Efekt Boya İle Eşsiz Mekanlar

Mekanlarınız renkler ve parlaklık seviyeleri ile farklılaştırdınız bugüne kadar. Daha fazla dinginlik  , daha fazla elegan ortam mı oluşturmak istiyorsunuz? Şimdi Filli Boya sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Alpina Style efekt boya

Farklı desenler , metalik yansımalar , farklı dokular sunan Filli Boya Alpina Style Efekt boyaları şimdi uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile sizlerin beğenisine sunuyor. Çok yakında kampanyalı fiyatlarımız güncellenecektir.

Dekoratif Efekt Boya Çeşitleri

Her hayal gücünün bir karşılığı mutlaka olmalı. Farklı hayaller , eşsiz mekanlar için şimdi Alpina Style Efekt boyaları da çeşit çeşit. 

  • Işıltlı mekanlar için Alpina Style İnci Doku! İç cephelerin ışıltılı ve göz alıcı duvarları için Alpina Style inci doku.
Alpina Style İnci Doku
  • Doğal mekanlar için Alpina Style Dalgalı Doku! Yaratıcılığınız ile ortaya çıkan sınırsız desenler, metalik yansımalar ve farklı dokular sunan “Alpina Style®” serisi, yaşam alanlarınızı size özel kılıyor.
Alpina Style Dalgalı Doku
  • Modern mekanlar için Alpina Style Kumlu Metalik Doku! Duvarlarınızda metalize yansımalar görmek istiyor ancak kum taneciklerinin oluşturduğu matlıklarla görünümün yer yer daha az parlak olmasını istiyorsanız, Alpina Style® Kumlu Metalik doku tam size göre.
Alpina Style Kumlu Metalik
  • Sarayların ihtişam kaynağı için Alpina Style Varak! Alpina Style® Varak® ile sarayların ihtişam kaynağı, dış cephelerdeki metalik parıltılar ile dış ve iç cepheleriniz hiç olmadıkları kadar etkileyici olacak.
Alpina Style Varak
 

Filli boya dekoratif Efekt boyaları ile siz de yaşam alanlarınızda farklıklar yaratabilirsiniz. Filli boya Dekoratif boyalar renxmatik renk makinesinde renklendirilmekte ve hemen teslim edilmektedir. Detaylı bilgi almak , ürünlerimizi yakından tanımak ve uygun fiyatlı satın almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Farklı markaların dekoratif boyaları için bize ulaşın ya da aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.sayhangrup.com/sandeco-efekt-boyalari/