TEMPO DIŞ CEPHE BOYASI VE FİYATLARI

Tempo dış cephe boyası hem kalite hem de ekonomi arayanların yeni gözdesi olmuştur. Cebini yakmaz , kalitesi şaşmaz sloganı ile filli boya renk garantisi ile uygun toptan fiyat ile stoklarımızda bulunmaktadır.

TEMPO DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Filli boya renxmatik makinalarında filli boya renkleriyle üretilen tempo dış cephe boya fiyatları toptan fiyatı  1250 tl / 15lt dir.  Stoklarımızca geçerli olup kdv dahil değildir. BAZ1 fiyatı olup renklendirme pasta farkı fiyata dahil değildir. Depo teslimi olup minimum alım miktarı 3 kovadır. 7,5 ve 2,5 lt ambalajları için lütfen bize ulaşın. Perakende fiyatlar için lütfen bize ulaşın.tempo dış cephe boyası

Yeni nesil ekonomik boya arayanların beğenisini kazanan tempo dış cephe boyası, modifiye silikon katkılı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü , UV ışınlarına dayanıklı son kat dış cephe boyasıdır. 

ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek aderansa sahip olmasından dolayı yüzeylere maksimum oranda tutunur.
  • Tempo dış cephe boyası silikon esaslı bağlayıcı pigmentler ile yüksek UV direnci ve zorlu iklim koşullarına dayanım sağlar.
  • Nefes alma kabiliyeti sayesinde oluşabilecek nemin dışarı atılmasını sağlar.
  • Kolay sürülür.
  • Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.
UYGULANACAK YÜZEYLER

Sıva, beton, serpme sıva, brüt beton, betopan, OSB, MDF ve mineral yüzeylerde, ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Tempo dış cephe boyası TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 50001, TS ISO 10002, TS ISO/IEC 27001
standartları uygunluk belgesine sahip Betek A.Ş. tarafından üretilmektedir.

TS 7847 / 2012’ye uygundur.

Tempo marka diğer ürünler hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen bizi arayınız. 

Polisan perla dış cephe boyası hakkında fiyat öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Filli boya expert dış cephe boyası hakkında fiyat öğrenmek için lütfen tıklayınız.

BİZ KİMİZ?

Firmamız  Capatect Dalmaçyalı, FaworiPolisan ve Filli Boya markalarının da yetkili fabrika bayisidir. Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi gerek tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde yoğun görüşmelerimizi iş bitiminin sonrasında da devam ettiririz. Çünkü biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar ve verdiğimiz garantiyi bitirene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Web sitemizde yer alan müşteri portföyümüzü incelediğinizde müşterilerimize ne derecede kaliteli, ekonomik ve bütçe dostu bir ısı yalıtım uygulama çözümleri sunduğumuzu görebilirsiniz. Her zaman profesyonel, işine itina gösteren ve işini seven bir ekiple çalışmakla beraber %100 Müşteri Memnuniyeti esasını elden bırakmadan misyonumuzu ve vizyonumuzu bu prensipler çerçevesinde belirliyoruz.