POLİSAN EXELANS DIŞ CEPHE FİLESİ

Polisan Exelans dış cephe filesi , dış cepheler için özel üretilmiş , dış cephelerdeki yüzey gerilimleri sonucunda oluşabilecek sıva çatlaklarını önlemek ve dayanıklılığı arttırmak için kullanılır. Polisan Exelans donatı filesi 160 gr /m2 ağırlığında ve 3,5 x 4 mm elek aralığında üretilmektedir.

POLİSAN EXELANS DIŞ CEPHE FİLESİ ÖZELLİKLERİ

160 gr/m² ağırlıkta alkali dirençli cam elyaflı donatı filesi / En: 1,0 m / Elek aralığı: 3,5 mm x 4,0 mm / Gerilme Dayanımı: min. 2000 N/5 cm. Polisan exelans dış cephe filesi , sıvanın ömrünün uzatan cam ipliğinden üretilmiştir. Yüksek dayanıklılığa sahiptir ve esnektir. Asit ve bazlardan etkilenmez , bakteri ve mantar barındırmaz.

POLİSAN EXELANS DIŞ CEPHE FİLESİ / UYGULAMA

Polisan donatı filesi , birleşme noktalarında 10 cm üst üste bindirilerek mala ile ısı yalıtım sıvası kurumadan dış
cepheye yakın olacak şekilde bastırılır ve sıva yüzeyi düzeltilir.Donatı Filesi toplam ısı yalıtım sıvası kalınlığının
1/3’ü dış cepheden içeride olacak şekilde sıva içine yerleştirilmelidir. Pencere ve kapı köşeleri özel çapraz
donatı filesi ile takviye edilir. Köşe dönüş ve pencere profilleri monte edilir. Uygulanan file dışardan
görülmemelidir. Daha sonra boya veya son kat kaplama ile sistem tamamlanır.

DEPOLAMA

Fiziksel hasar haricinde malzeme ömrü sınırsızdır.

Polisan Exelans dış cephe filesi uygun ve toptan fiyatımız  …………. tl + kdv  dir. Stoklarımızca geçerlidir. Depo teslimi olup nakliye dahil değildir. Diğer marka fileler için lütfen bize ulaşın.

POLİSAN EXELANS DIŞ CEPHE FİLESİ
POLİSAN EXELANS DIŞ CEPHE FİLESİ

BİZ KİMİZ ?

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe – Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında ise Sayhan Grup Ltd. Şti. ünvanını almış ve 2019 yılında da Dalmaçyalı Mantolama markasını kurarak hizmetlerine devam etmektedir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye mantolama hizmeti vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, FaworiPolisan ve Filli Boya markalarının da yetkili fabrika bayisidir. Yaptığımız tüm işleri kayıt altına aldığımızdan her müşterimizi çok iyi tanırız. Müşterilerimiz ile iş öncesi gerek tasarım, gerek danışmanlık, gerekse tekliflendirme süreçlerinde yoğun görüşmelerimizi iş bitiminin sonrasında da devam ettiririz. Çünki biz işi alana kadar değil, işi hakkıyla teslim edene kadar ve verdiğimiz garantiyi bitirene kadar müşterimizin yanında oluruz. Ayrıca, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Unutmayın, İstanbul ‘da bir çok ısı yalıtım üzerine dış cephe mantolama , dış cephe kaplama firmaları varken çalışacağınız firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.