POLİSAN ELEGANS EXTRA YARIMAT

Elegans extra antibakteriyel yarı mat iç cephe boyası 7 üstün özelliği ile çok uygun ve bol stoklu bulabilirsiniz.  Elegans extra yarı mat görünümlüdür ; su bazlı, akrilik reçine esaslı, tam silinebilmektedir. Hem  Küf ve mantar oluşumunu engelleyen, hem de esnek yapıda, ekstra örtücülüğe sahip, silikon katkılı dekoratif yarı mat son kat iç cephe boyasıdır.

EXTRA METREKARE!

Polisan Elegans Extra Yarımat üstün özelliklerinden biri de extra metrekare boyanabilen alan sunmasıdır. Muadillerine göre %20 ye varan extra m2 alan boyanabilmektedir. Böylece ilk boya tercihleri arasındadır.  Mix center ile dilediğiniz renk anında üretilmektedir.

Uygun fiyatlı toptan elegans extra yarımat fiyatımız  800 tl / 12 lt dir.  900 tl /15 lt dir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. A baz fiyatı olup pasta fiyatları dahil değildir. Perakende fiyatlar için lütfen bize ulaşın.

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

Polisan elegans extra yarımat boyanın üstün özellikleri ;

polisan elegans extra yarımat
polisan elegans extra

 

*Antibakteriyel
*Gerçek silinebilir
*Mantar ve küf önleyici
*Ekstra örtücülük
*Sararmaz
*Toz ve kir tutmaz
*Yüksek buhar geçirgenliği
*Su itici
*Silikon katkılı
*Kokusuz
*Elastik
*Düşük VOC
*İpek mat
*Rutubetli ortamlarda kabarmayı ve dökülmeyi önleme
KULLANIM ALANLARI
İç cephe sıva, beton ve eternit gibi yüzeyler.
YÜZEY HAZIRLIĞI
Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru ve tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve
çatlaklar PERLA MACUN ile macunlanmalıdır. Hem yüzey sağlamlaşmış hem de aderans yükselmiş olacaktır.
UYGULAMA
Uygulama yapılacak yüzey üzerinde solvent bazlı boya varsa TRANSFER ASTARI uygulaması yapılır. Çünkü parlak yüzeyin matlaştırılması şarttır. İlk defa boyanacak mineral esaslı, ham sıvalı iç yüzeylerde DOLGULU ASTAR uygulaması yapılır. Böylece düzey doyurulmuş olacaktır. Alçı uygulaması yapılan yüzeylerde tozumayı önlemek için A-STAR, ELEGANS ASTAR ve/ veya  POLİZOLAN uygulanmalıdır. Astar uygulaması yapıldıktan 18 – 24 saat sonra boya yüzeylere iki kat olarak uygulanmalıdır. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir. Uygulama sırasında ortam ve yüzey sıcaklığı 5-30°C arasında olmalıdır.
En iyi ürünü aldınız fakat uygulama yapacak boyacı ustanız mı yok ? Tıklayın Sayhan Grup tecrübesiyle hem en iyi boyacı ustasını yönlendirelim ,  hem de uygun fiyat avantajını yakalayın! Dairenizi en iyi şekilde teslim ediyoruz çünkü müşteri memnuniyeti bizim için birinci sırada yer almaktadır. Sonuç olarak hem en iyiyi hem en uygunu satın almış olacaksınız.

BİZ KİMİZ ?

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.