Filli Boya AqustoSilan dış cephe boyası en uygun fiyatı ile stoklarımızda.. Silikon esaslı duomax koruma etkisi ile dış cephelerde yeni dönem başlıyor.

FİLLİ BOYA AQUSTOSİLAN DIŞ CEPHE BOYASI ÖZELLİKLERİ

Yenilikçi Aktif silikon teknolojisi ile geliştirilen AqustoSilan dış cephe boyasının üstün özellikleri şunlardır;

 • Maksimum su iticilik özelliği ile tertemiz cepheler.
  AQUSTOSİLAN
  DUOMAX KORUMA ETKİSİ
 • Maksimum nefes alma özelliği ile difüzyon kaynaklı problemleri yok eder.
 • Mükemmel aderans özelliği ile yüzeye mükemmel yapışır ve uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır.
 • 4 mevsim iklim koşullarına uyumlu maksimum koruma
 • Isı yalıtım sistemi ile tam uyumlu
 • Boyacı dostudur ve kolay uygulanır.
 • 5 yıl solmaz garantilidir.
 • Sıçrama ,damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir.
 • Su bazlıdır ,çevre dostudur. Rahatsız edici kokusu yoktur.

FİLLİ BOYA AQUSTOSİLAN FİYATI NE KADAR? 

illi boya aqustosilan dış cephe boyası
Aqusto Silan

İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca koruyan Filli boya aqustosilan dış cephe boyası  AqustoSilan dış cephe boyası şimdi kampanyalı fiyatı ile çok talep görmektedir. Siz de uygun fiyatlı AqustoSilan satın almak için lütfen bize ulaşın.

Sürüldüğü yüzeyi yepyeni forma getiren Filli boya AqustoSilan fiyatı ne kadar? 

15lt AqustoSilan fiyatımız 1600 tl / 15lt dir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. İstanbul depo teslim fiyattır. Rg1 fiyatı verilmiştir. Renk pastası fiyatları renge göre değişebilmektedir. Diğer ambalajların fiyatları için bize ulaşın.

KULLANIM YERİ VE AMBALAJLAR ;

Filli boya aqustosilan dış cephe boyasının 15 LT  7,5 LT  2,5 LT 1,25 LT  dolumları mevcuttur.

Kullanım alanları sıralamak gerekirse dış cephede  hem eski boyalı yüzeylerde hem de mantolama üzeri dekoratif sıvalı yüzeylerde güvenle kullanılır.

En iyi ürünü aldınız fakat uygulama yapacak boyacınız  mı yok ? Tıklayın Sayhan Grup tecrübesiyle hem en iyi boyacı ustasını yönlendirelim,  hem de uygun fiyat avantajını yakalayın! Binanızı en iyi şekilde ve sorunsuz olarak teslim ediyoruz çünkü müşteri memnuniyeti bizim için birinci sırada yer almaktadır. Sonuç olarak hem en iyiyi hem en uygunu satın almış olacaksınız.

 

BİZ KİMİZ ?

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect DalmaçyalıFaworiPolisanFilli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.