Mantolama m2 fiyatları

Mantolama m2 fiyatları 2020 | İstanbul

Mantolama m² fiyatları 2020 / İSTANBUL

Mantolama m² fiyatları  2020 yılında da en uygun, rekabetçi ve müşteri odaklı anlayış ile devam etmektedir. Çeşitli markalar ve ürün cinslerine göre fiyatlar değişmekle birlikte , yapının durumu ve projedeki detaylar mantolama m² fiyatlarını belirlemektedir.

Mantolama m² fiyatlarında 2019 fiyatları ile devam etmekteyiz. Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarında siz de yararlanmak için lütfen ücretsiz keşif isteyiniz.

Mantolama m² fiyatını ister uygulama dahil , isterseniz de uygulama hariç isteyebilirsiniz. İstanbul içi uygulama dahil anahtar teslim fiyatımız ortalama 70 -75 tl /m² bandındadır. Eps, karbonlu ve ortalama 4-5 cm kalınlıkta strafor ve  fawori , polisan ve filli boya markalarından oluşmaktadır. Nihai fiyat keşif yapıldıktan  sonra netleşmekle beraber bilgi amaçlı ve yaklaşık değerler verilmiştir.

YALITIMDA UZMAN KADRO

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

Mantolama m² fiyatlarını dilerseniz uygulama hariç olarak ta alabilirsiniz. En uygun fiyatla Türkiye’nin  her yerine sevkiyat yapılmaktadır.

Fawori optimix mantolama m² fiyatı (4 cm) İstanbul içi adrese teslim Kdv hariç  26,60 tl /m²² dir. Fawori silikonlu dış cephe boyası fiyata dahildir. 2020 dış cephe mantolama fiyatları ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Diğer markalar ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki blog sayfamızda bulabilirsiniz.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI 2020 | İSTANBUL

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI 2020 / İSTANBUL
Filli Boya Expert Mantolama Fiyatları 2020 | İstanbul

3 Yorum

 • […] Mantolama m2 fiyatlarını dilerseniz uygulama dahil olarak ta alabilirsiniz. En uygun fiyatla Türkiye’nin  her yerine sevkiyat yapılmaktadır. […]

  TAŞYÜNÜ MANTOLAMA FİYATLARI 2020 / İSTANBUL,
 • Merhaba, Izmir’de biz de bu işi yapacağız. Malzeme olarak en kaliteli ve en uygun fabrika hangisidir? Bilgi verirseniz sevinirim.

  Sukru Serbest,
  • Şükrü Bey Merhaba,
   Özelden dönüş yapılmıştır.
   İyi günler ve başarılar dileriz.

   admin,
 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir