Filli Boya Alpinasilan ipeksimat parlaklığı ile duvarlarınız satensi dokuya dönüşüyor. Alpinasilan şimdi çok cazip fiyatlarla stoklamızda.!

FİLLİ BOYA ALPİNASİLAN

Su bazlı ve tam silinebilir iç cephe boyalarının öncüsü AlpinaSilan’da; Filli Boya’nın silikon teknolojisi sayesinde,
yüzeylerde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. İpeksi mat® renkleri ile iç mekanlara
ferahlık katan, VOC uyumlu, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

Filli Boya AlpinaSilan

Filli boya AlpinaSilan  silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan yüksek dayanım gücü, yeni ‘renk ve yüzey koruma teknolojisi’ sayesinde bir kat daha artırılarak en üstün seviyeye çıkarılmıştır. ‘Renk ve yüzey koruma teknolojisi’, yeni nesil silikonlar, pigmentler, akrilik bağlayıcılar ve silisyum esaslı dolguların olağanüstü uyumu ve optimizasyonu ile oluşturulmuştur. Boya sektöründe 2001 yılında Filli boya AlpinaSilan ile başlayan silikonlu silinebilir iç cephe boyaları kulvarı, sektörün en önemli ürün grubu haline gelmiştir. Bu kulvar renk ve yüzey koruma teknolojisi sayesinde en üst performansa ulaştırılmıştır. Filli Boya AlpinaSilanın İpeksi mat® dokusu ışığı yansıtarak ortamda ferahlık hissi uyandırır. Geliştirilmiş yüzey kullanım performansı sayesinde silinme ve dayanım özellikleri daha da güçlendirilmiştir. Dış koşullara karşı artırılmış sürtünme direnci sayesinde sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Su bazlı olmasıyla da rahatsız edici kokusu yoktur ve çevre dostudur.

FİLLİ BOYA ALPİNASİLAN ÖZELLİKLERİ

Filli boya alpinasilan hakkında daha teknik bilgi ve üstün özelliklerini keşfetmek için tıklayınız.

FİLLİ BOYA ALPİNASİLAN FİYATI

Bu ürüne uygun fiyatlı , toptan fiyatımızla sahip olabilirsiniz. İstanbul depomuz teslim fiyatımız  340 tl / 15 lt dir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Kampanyamız stoklarımızca geçerlidir. Rg1 baz fiyatı olup renklendirme fiyatı dahil değildir. Diğer baz grupları için lütfen fiyat alınız. Perakende fiyatlarımız için lüften bize ulaşın.

Büyük projelerinizde siz de üstün özellikli tam silinebilen Filli boya alpinasilan ürününü uygulamak istiyorsanız , firmamıza  su bazlı silikonlu, İpeksi Mat Görünümlü, Silinme Özelliğine Sahip, Dekoratif Son Kat İç Cephe Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Reklam filmimiz için lütfen tıklayınız.