Dış cephe mantolama fiyatları

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI 2021 | İSTANBUL

Dış cephe mantolama fiyatları 2021 yılında daha rekabetçi bir hal alırken , firmamızın uygun ödeme koşulları ve uzman uygulama ekibiyle 2021 yılında da adından söz ettireceği kesinlik kazanmıştır. Dış cephe mantolama fiyatlarını 2021 yılı için uygulama hariç fiyatlarımızı sizler için derledik.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI 2021 / İSTANBUL

İstanbul içi adrese teslim fiyatlarımız olup , diğer iller için lütfen bize ulaşın. Dış cephe mantolama fiyatlarını en çok rağbet gören 5cm ve karbonlu eps olarak düzenledik. Diğer kalınlıklar ve cinsler için lütfen bize ulaşın.

Polisan Exelans Enerji Bio Paket Sitem

polisan sarfiyat tablosu    dış cephe mantolama fiyatları

İstanbul içi adrese teslim kdv hariç  38,60 tl / m2 dir. Boya fiyata dahil değildir. 2021 Dış cephe mantolama fiyatları ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri

        dış cephe mantolama fiyatları

İstanbul içi adrese teslim kdv hariç  52,54 tl /m2 dir. Capatect-S ısı yalıtım boyası fiyata dahildir. 2021 dış cephe mantolama fiyatları ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Fawori  Optimix  Karbonlu EPS ısı yalıtım sistemleri

   dış cephe mantolama fiyatları

İstanbul içi adrese teslim Kdv hariç  40,73 tl /m2 dir. Fawori silikonlu dış cephe boyası fiyata dahildir. 2021 dış cephe mantolama fiyatları ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Yukarıdaki fiyatlara kdv hariç ve nakliye dahil uygulama (işçilik) hariçtir. Tır bazlı alım şartları geçerlidir. Uygulama dahil fiyat almak için lütfen bize ulaşın. Dış cephe mantolama fiyatlarımız  25 /07/ 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Doğru Isı Yalıtım Sistemiyle, doğru şekilde yalıtılan binalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu da yalıtım için harcanan paranın ortalama 3-5 yıl içinde tasarrufuyla geri kazanılması demektir. Bu amortisman süresi tüketilen yakıtın miktarına, türüne ve binanın tipine göre değişmektedir. Isı yalıtımın 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde, yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de ( elektrik ,soğutma gazı, servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sayhan Grup: Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere, gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.

1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız, mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak , Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.
Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

2019 yılı itibariyle kurumsal yapısını güncelleştirme çalışmaları gerçekleştiren Sayhan Grup, proje sorumluları ve 3D modelleme uzmanları ile kadrosunu güçlendirmiş, müşteri ve iş ortaklarına sunduğu profesyonel destek ile de takdir toplamayı başarmıştır. Bu yenilenme sürecinin bir parçası olarak, sektördeki tecrübesini önceden tanımlanmış ve bir saat gibi işleyen prosedürlere dönüştürmesi sayesinde, bugün müşterilerine sürprizlerden uzak bir performans sergilemektedir.

Sayhan Grup, tüm faaliyetlerinin odak noktasını “müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak” olarak seçmiştir. Yine aynı yaklaşımla, ısı yalıtımı çalışmalarında yol gösterici faydalı bilgiler de sunarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya gayret etmiştir.

Filli Boya Expert Mantolama Fiyatları 2021| İstanbul
DIŞ CEPHE MANTOLAMA KAMPANYALARI -2019

7 Yorum

 • […] markalar ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki blog sayfamızda […]

  mantolama m2 fiyatları 2020 İstanbul / SAYHAN GRUP,
 • […] DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİYATLARI 2020 | İSTANBUL […]

  Toptan Mantolama Malzemeleri Fiyatları / SAYHAN GRUP,
 • […] dilerseniz paket sistem halinde talep edebilirsiniz. Paket sistem fiyatlarımız için lütfen tıklayınız. Uygulama dahil olarak talep etmek ve ücretsiz keşif istemek için lütfen bize […]

  Eps strafor köpük fiyatları - İSTANBUL SAYHAN GRUP 2020,
 • Fawori optimix 500 mt2 lik bir alan işçilik dahil fiyatı nedir

  Safak,
  • Merhaba ,
   özelden dönüş yapılmıştır.

   admin,
 • Merhabalar,
  maltepe-Küçükyalı da ikamet ediyorum. diarem bahçe katı ve altımız otopark. ben kendi dairemin altına ısı yalıtımı yaptırmak istiyorum. (yaklaşık 150m2) acaba fiyat konusu nedir. ve keif için gelme şansınız varmı?
  Teşekkürler

  Nilüfer Turhan,
  • Merhaba Nilüfer hanım,
   Özelden dönüş yapılmıştır. Bilginize sunarız.

   admin,
 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir